Neskuseny chlap

Príspevok v téme: Neskuseny chlap
Mia435

Ahojte, poradte niekto s podobnou situaciou, pretoze uz som bezradna. Mam pol roka priatela (30r) ja (27r). problemom je, ze predo mnou nemal takmer ziadne vztahy, to malinko co mi povedal bolo, ze trvali max 2-3 mesiace, pricina rozchodov - vraj nevie. Nase sexualne zaciatky boli katastrofou, bol hanblivy, neskuseny a vsetko nam islo velmi pomaly, doteraz to nie je ono, avsak moje city k nemu su silne a nedokazem ho preto opustit. Na pocudovanie, ked sme sa spoznali posobil na mna velmi sebavedomo, v praci sa mu dari, je velmi inteligentny avsak mnoho veci mu nedochadza. Mam za sebou viacero vztahov, s byvalym priatelom sme spolu zili v spolocnej domacnosti takmer 3 roky, ten vzah bol vyzeraty a v podstate velmi pekny, doteraz sme dobrymi priatelmi. Problem vsak nastava ten, ze ked spomeniem nahodou dieta, spolocnu buducnost (co i len mesiac dopredu) tak ma panicky strach v ociach. Dlho som nepoznala jeho priatelov, vraj ma nechcel zoznamovat s kamaratmi, pretoze co ak by sme sa rozisli, doteraz sa stretavame spolocne iba s tymi mojimi, s jeho kamaratom som bola raz na kave. nedavno mi navrhol spolocne byvanie, kedze nebyvam v rovnakom meste ako on, avsak jeho zvyky su na nervy lezuce. Ked sme u mna, nijako ho nebuzerujem, nepozeram sa ako robi veci avsak akonahle prideme tu, bojim sa aj vyhodit servitku. Velakrat mi to pride, akoby nevedel fungovat vo dvojici a ked sa o tom rozpravame, vraj z toho nema taky pocit. Jeho sexualne potreby su na bode mrazu , vsetku iniciativu prenechava na mna. Nie je to zly clovek, je nekonfliktny, absolutne neziarli, je napomocny, avsak neviem ci to nie je iba stratou casu a da sa s takymto clovekom budovat nieco spolocne. Mate zeny obdobnu skusenost s takymto chlapom?

slobodnemaciatko

Odpovedala si si sama - nevie fungovat vo dvojici. Toto vsak nie je len otazka skusenosti vo vztahu, ale aj vychovy a povahy. Davat a prijimat.
Pokial mas pevne nervy...

Tutanchamon_xD

dobreuz ale mne to nevadí. Treba ho ozaj nechať tak. On prispieva raz pod ženským nickom, potom pod chlapským a teraz ešte aj môj nick použil. On nadával aj mne už koľkokrát v iných diskusiách a aj iným ľuďom. Je to stále ten istý a rovnaký človek. Je to chudák, ktorý má asi schizofréniu, keďže prispieva pod rôznymi menami.

Tutanchamon_xD

Tutanchamon_xD ďakujem, že si prispel pod mojím nickom. Ale neboj sa, vyrastieš a dostaneš rozum :) poprípade ak si už dospelý človek, tak mi ťa je ľúto, že sa musíš strápňovať takýmito príspevkami.

Radaaaaa

No ak mal nejake kratke znamosti,tak zjavne nie je ten typ,co sa necha zaucit.Ked mas zly pocit,co i len servitku vyhodit,tak to mi skor pripada na nejakeho,co musi byt vzdy po jeho a takemu pasuje taka zena,co sa vzdy podvoli a bude pocuvat kriticke reci a nejako sa s tym zmieri a co tiez nema sexualne skusenosti ani po nich netuzi a tak on nebude v napati,ze aky je neskuseny.