Neskuseny chlap

Príspevok v téme: Neskuseny chlap
Mia435

Ahojte, poradte niekto s podobnou situaciou, pretoze uz som bezradna. Mam pol roka priatela (30r) ja (27r). problemom je, ze predo mnou nemal takmer ziadne vztahy, to malinko co mi povedal bolo, ze trvali max 2-3 mesiace, pricina rozchodov - vraj nevie. Nase sexualne zaciatky boli katastrofou, bol hanblivy, neskuseny a vsetko nam islo velmi pomaly, doteraz to nie je ono, avsak moje city k nemu su silne a nedokazem ho preto opustit. Na pocudovanie, ked sme sa spoznali posobil na mna velmi sebavedomo, v praci sa mu dari, je velmi inteligentny avsak mnoho veci mu nedochadza. Mam za sebou viacero vztahov, s byvalym priatelom sme spolu zili v spolocnej domacnosti takmer 3 roky, ten vzah bol vyzeraty a v podstate velmi pekny, doteraz sme dobrymi priatelmi. Problem vsak nastava ten, ze ked spomeniem nahodou dieta, spolocnu buducnost (co i len mesiac dopredu) tak ma panicky strach v ociach. Dlho som nepoznala jeho priatelov, vraj ma nechcel zoznamovat s kamaratmi, pretoze co ak by sme sa rozisli, doteraz sa stretavame spolocne iba s tymi mojimi, s jeho kamaratom som bola raz na kave. nedavno mi navrhol spolocne byvanie, kedze nebyvam v rovnakom meste ako on, avsak jeho zvyky su na nervy lezuce. Ked sme u mna, nijako ho nebuzerujem, nepozeram sa ako robi veci avsak akonahle prideme tu, bojim sa aj vyhodit servitku. Velakrat mi to pride, akoby nevedel fungovat vo dvojici a ked sa o tom rozpravame, vraj z toho nema taky pocit. Jeho sexualne potreby su na bode mrazu , vsetku iniciativu prenechava na mna. Nie je to zly clovek, je nekonfliktny, absolutne neziarli, je napomocny, avsak neviem ci to nie je iba stratou casu a da sa s takymto clovekom budovat nieco spolocne. Mate zeny obdobnu skusenost s takymto chlapom?

Radaaaaa

Bab:tak zase ty prechadzas z extremu do extremu.neviem kolko mala vzťahov zakladatelka temy,možno to zmienila,nesledujem detailne,ale ak ma clovek vztah roky tak ich logicky vela mat nemoze(kedy by to stihol?)skor ti,co maju niekolkotyzdnove známosti tam uz neviem,ze ako to je,ktovie.a ak ma niekto 30 a on/ona s nikym v minulosti nevydrzal/-a dlhsie ako par tyzdnov tak co som pocula to su ludia,s ktorymi je tazke žiť.poznam ludi,co s takymi isli do manželstva s tym,ze si mysleli,ze prave aki su slusni a neviem co a majú peklo v manželstve lebo : citovy chlad,nulovy sex,stala kritika,žiadne porozumenie.nehovorim,ze to musi platit stále.ale tak je normálne,ze clovek chce nejaky vztah od toho veku cca 18,20 a stane sa,ze nejaky nevyjde,no ak budujem vztah tak zopar tyzdnov to je sotva len spoznavanie nie vztah.

Mia435

Moje zmyslanie islo rovnakym smerom, ze ma evidentne nemiluje atd....Pred par dnami sme si k tomu celemu sadli ako dospeli ludia, navrhla som to ukoncit a ist si kazdy svojou cestou, kedze ta spolocna je velmi narocna, nechcel to, vraj ma lubi, nevie co robi zle, on je stastny iba je pracovne vytazeny, ja som vraj konfliktna a hladam problemy tam, kde nie su. Uvidime akym smerom sa to uberie, ale asi nebudem mat velke ocakavania, kedze pasivita po vsetkych smeroch je dost unavujuca pre toho partnera, ktory sa dat do vztahu maximum.

ahjajjaj

nejde o neskúsenosť, ide o to, že Ťa nemiluje.
Preto ten strach z budúcnosti, preto Ťa nechce nikomu predstaviť, preto nemá záujem o sex, preto nie je ani trochu žiarlivý.

cesta

Poradim len jedno. Utekat. Nie ste kompatibilni. On tak, ty onak. Toto nebude nikdy fungovať. Zial. Nezmenis ho, budes mat ocakavania, bude ta to deptat, lebo sa nikdy nenaplnia. Viem ze za to lahko hovorí, ale viem, preco to hovorim. Budes sa len trapit a on chudák, nepochopí nikdy, co robi zle. Pokial sa chces vydať na nekonecnu cestu plnu vysvetľovania, zaucania, poucania a nasledne si pripravenana na sklamania ktore tato cesta prinesie, kým sa on otrasie a utrasie tak ver, ze po tom, ako si ho ty vypiples a dodas sebavedomie, ktore evidentne on nema, tak sa ani nenazdas a budes o desat rokov pisat, ze si neuzil a ze si ide uzivat s mladšou milenkou.... Neprajem nikomu, len varujem. Vyberte sa spolu na dovolenku a sleduj ho, ako reaguje v cudzom prostredí, atd. Testuj ho. Za mna vsak podla popisu vo vasich začiatkoch je to stratene a nie ste kompatibilni, dobehne vas to. Resp teba, uz teraz tahas za kratsi koniec. Zdar.

bab

Radaaaaa 21.05.2019 14:54:31
"Vyzera,ze je perfekcionista,bez vztahu ku sexu.Ak si ten typ,co kritiku hadze za hlavu rychlo a vies sa zmierit s chladom v intimnej oblasti tak s nim ostan.Ale ak ta to velmi vytaca tak necakaj,ze sa zmeni a najdi si niekoho ineho.
Mimochodom 30-rocny bez vazneho vztahu v minulosti,to samo indikuje,ze asi to s nim nie je lahke."

Cize, zena, co ma za sebou 10 vztahov, zasvinena od 10 curakov, kde ospevuje, ze s jednym bola dokonca 3 roky, je na tom lepsie?

Mia435

Neviem z akeho dovodu su posledne prispevky smerovane ku pohlavnym chorobam? Zeny ktorej maju v 27 rokov za seba viac vztahov maju automaticky AIDS atd? Co to s tym ma spolocne? Tu sa nebavime o sexualnych nahanackach s polkou slovenska, bavime sa tu o vztahov, ktore ma clovek ktoremu taha ku 30 snad niekolko, nie JEDEN ako to vyplyva z toho, ze mam vrabceka nechat tak :).

Posledny vztah skoncil kvoli tomu, ze som sa odstahovala na druhy koniec slovenka, pretoze som sa chcela posunut v zivote dalej a vzhladom k tomu, ze sme sa na tom spolocne nezhodli, ostali sme priatelia.

Matyo

Ak bol tvoj minulý vzťah taký pekný, tak prečo si sa rozchádzala? Všetci muži nie sú rovnakí, každý má iné silné aj slabé stránky a žiaden z nás nie je dokonalý, rovnako ako ani žiadna žena nie je dokonalá. Podľa toho, čo píšeš je tvoj súčasný partner dobrý a inteligentný človek, má však problém so životom v páre, na tom sa dá pracovať, musíš len byť trpezlivá. Jemu možno tiež vadia na tebe nejaké vlastnosti, ale muži sa v kritike svojich žien až tak nevyužívajú ako to robíte vy...

momentik25

každý nejak začínal, nemôže mať každý do veku 30 rokov za sebou 300 vzťahov ako ty...

ak ti vadí že je neskúsený tak mu daj pokoj a zbytočne ho netráp!! a nájdi si nejakého skúseného, ktorý spal s polkou mesta a nemá problém fungovať vo "vzťahu"... ako sa hovorí, vrana k vrane sadá... tak ty, milá vrana, nechaj vrabca na pokoji a choď si hľadať vranu.

petroneta

tutanchamon: vtáka po perí, človeka po reči. Ozajstného Teba si nikto splietať nebude. Máš inú slovnú zásobu a kultivovanejšie vyjadrovanie, ako ten, čo sa za Teba vydáva. Jemu/alebo jej želám skoré uzdravenie.