Chýbajú mi bozky a objatia

Mychlapi

Chlap ti najlepsie prejavi nehu a pozornost pri sexe a aj ti povie, ze ta miluje. Vtedy su chlapi najviac namako, nehanbia sa prejavit city, vtedy to k tej zene citia najsilnejsie. Naozaj, vyskusaj a uvidis. A na lasku bez sexu ti poradim nejakeho mileho maleho psika, kup si, bude ta mat rad aj bez sexu.
Myslis si o sebe, ze si pekna? Mas dost sebavedomia?

Tutanchamon_xD

Ja mám 25 rokov a myslíš, že mne niekedy niekto povedal, že mám ťa rád / rada ? Teda okrem mamy ? Nikto ! Nikdy som nepočul od niekoho napríklad, "Som rád, že som ťa spoznal / spoznala" alebo že niekomu na mne záleží. Mne to ale nevadí. Ja si vystačím žiť aj sám pre seba, keď teda nepočítam moju mamu.

Kalgan1

Urcite si niekoho najdes, len netreba to zbytocne silit. Podobných tém tu je kopec... Sustred sa hlavne na skolu, na konicky, neprepadaj depkam. Uz som to spominal v inej teme, ale zopakujem: hlavne bud v psychickej pohode a bud ostrazita, lebo je vela muzov podobne ako zien, ktore toho druheho chcu len využívať a manipulovat. Ano, samota, resp. zivot nez vztahu je pre vela ludi bolestiva, alebo aspon neprijemna zalezitost, ale nie je to koniec sveta. Urcite niekde pre teba ten spravny partner niekde je.

Slobodnedievca

Nie nemala, ale skôr považujem nežné dotyky a bozky ako prejav nehy, náklonnosti a nie sex :(A chýba mi to, že mi nikto nehovorí, ako ma má rád a tak :(

Mychlapi

My normalni chlapi berieme objatia a bozky ako predohra pred sexom, cize mas to dost blbe dievca. Snad niekoho najdes, ale bude to skor nejaky zakriknuty nesmely picino a s tym asi nebudes moc stastna, ked bude napr. nepriebojny, tichy a nebude sa vediet presadit v praci, poriadne sa postarat o teba a pripadne deti, ak mu raz za cas das nahodou sex. Odburaj to v sebe a bud normalna zdrava baba bez predsudkov k sexu? Mala si s tym snad nejaku zlu skusenost? Otec, stryko, farar...