Zle vyžarovanie??

Príspevok v téme: Zle vyžarovanie??
Frianka

Ahojte..potrebovala by som poradiť v oblasti vzťahov. Mam 18 rokov a rada by som už mala taky ten vážnejší vzťah.
Veď aj vzťahy patria k puberte aj keby sa mal skončit...Do spoločnosti som chodila od 15 dost často či na diskotéky koncerty ale zatiaľ sa mi nepodarilo spoznať nijakeho chlapca ktorý by somnou chcel chodiť... Myslím že nesom škaredá starám sa o seba proste bežná baba...Vcom môže byť chyba? Myslíte že mam odpudive elektromagnetické pole?mám zle vyžarovanie? Inak si to neviem vysvetliť lebo správam sa normálne aj vyzerám v pohode veľa ludi mi to povedalo... Usmievam sa som pozitivna..Vcom môže byť problém že som nemala chlapca? Vždy to bolo tak že buď to nebolo obojstranné z jeho strany alebo mojej...Len jednostranne...nechcem sa utápať v myšlienkach že ostanem navždy sama ako mnohí...čo mam robiť?( Prosím nepiste mi že to pride samo nečakane a podobne) toto počuť nepotrebujem

petroneta

neobúvaj sa do dobreuz. O vztahoch veľa nevie, to je pravda, ale aspoň nenarieka, že je sám a vie byť sám so sebou v pohode. O to by si sa mala usilovať usilovať aj Ty v prítomnosti. Človek je zrelý na vzťah, keď vie byť sám so sebou v pokoji a neumárať sa tým, čo robí zle, že prežil až 18 rokov života bez vzťahu. Kým ten vzťah nepríde sám od seba, ani by som ho neriešila v tomto veku. Keď bude o 4 rokov situácia rovnaká, potom by som až začala riešiť.

Frianka

Cloo2- píše hlúposti tak musela som nato reagovať...ľudia ktorí napíšu vetu "máš cely život pred sebou" nežijú pre prítomnosť...a ako vravím dnes zomieraju aj mladí ľudia...takže treba žiť pre prítomnosť...

Frianka

dobreuz- a ty ako vieš že mam celý život pred sebou?veď to neviem ani ja môže prísť choroba nehoda čokoľvek... nenávidím vetu "cely život pred sebou" vieš mojko žijeme pre prítomnosť...žiadne a budúcnosť nemusí byť...minule ma skoro zabilo auto ...takže netáraj..a o vzťahoch toho veľa nevieš....

Cloo2

A čo chceš teda od nás počuť :D my ťa nepoznáme, nevieme aké máš vyžarovanie. Predovšetkým si prestaň hľadať chalanov na party. Súhlasím s dobreuz, máš 18, času dosť na milión vzťahov tak čo to tak prežívaš.