Zle vyžarovanie??

Príspevok v téme: Zle vyžarovanie??
Frianka

Ahojte..potrebovala by som poradiť v oblasti vzťahov. Mam 18 rokov a rada by som už mala taky ten vážnejší vzťah.
Veď aj vzťahy patria k puberte aj keby sa mal skončit...Do spoločnosti som chodila od 15 dost často či na diskotéky koncerty ale zatiaľ sa mi nepodarilo spoznať nijakeho chlapca ktorý by somnou chcel chodiť... Myslím že nesom škaredá starám sa o seba proste bežná baba...Vcom môže byť chyba? Myslíte že mam odpudive elektromagnetické pole?mám zle vyžarovanie? Inak si to neviem vysvetliť lebo správam sa normálne aj vyzerám v pohode veľa ludi mi to povedalo... Usmievam sa som pozitivna..Vcom môže byť problém že som nemala chlapca? Vždy to bolo tak že buď to nebolo obojstranné z jeho strany alebo mojej...Len jednostranne...nechcem sa utápať v myšlienkach že ostanem navždy sama ako mnohí...čo mam robiť?( Prosím nepiste mi že to pride samo nečakane a podobne) toto počuť nepotrebujem

petroneta

frianka, predovšetkým Ti želám veľa adrenalínu a radosti zo športu a aj to, aby si umrela prirodzenou smrťou, keď príde čas a nie predčasne.
Čo sa týka priateľstva s chlapom, ak Ti veľmi chýba a do spoločnosti chodíš, skús internet. Len si myslím, že zatiaľ si aj tak študentka na strednej škole a trochu iný život Ti začne po jej skončení, zmena prostredia a tak, takže by si vtedy mohla mať viac šancí prirodzene nájsť nejakého priateľa.
Druhá vec je, že si možno psychicky zrelšia ako rovesníci a že priateľ by sa zišiel o čosi starší ako Ty. Lebo 18-20 roční chalani majú ešte bližšie k deťom ako 18-20 ročné dievčatá.

Kalgan1

Niektori ludia su aj cely zivot sami. Nie kazdy ma stastie najst spravneho partnera. Treba zit svoj zivot ako najlepsie vies, robit, co ta bavi a naplna, mozno niekoho stretnes, mozno nie. Koniec sveta to nie je, aj ked to moze byt smutne, ale co uz, taky je zivot. Nie vsetci dostanu vsetko, co chcu. Ako spievaju The Rolling Stones" You can't always get what you want. But you can try sometimes, to get what you need."

Tutanchamon_xD

A kedy si sa naposledy snažila o nejakého chalana ? Na nejakej zoznamke ? V škole ? Na brigáde ?

Ako si sa stavala k tomu ty ? Čakala si, že chalan spraví prvý krok ? Alebo si nejakému tiež nepriamo naznačila, že má oňho záujem ? Dala si sa niekedy s nejakým chalanom do rozhovoru ? Navrhla si niekedy niektorému, že by ste mohli hodiť stretko ?

Ak si len tak nečinne sedela a dopisovala si si s niektorým chalanom len tak bežne cez internet, ako to robí mnoho ľudí, tak nemôžeš čakať, že si nejakého nájdeš. Ak ti chalan počas písania napríklad nenavrhne stretnutie alebo niečo podobné, nemusí to byť len dôvodom, že o teba nemá záujem. Môže to by dôsledkom aj toho, že si myslí, že by si stretnutie neprijala alebo je to naňho príliš skoro, aby sa s nejakou stretol.

pomocnica

No asi si ešte nenatrafila na chalana pre teba. Na párty radšej chalana nehľadaj. Deje sa také, že pekní aj milí ľudia nemajú nikoho, proste to tak je. Môj kamoš napríklad, sexy chlap, vyzná sa, múdry, vtipný, no najlepšia povaha akú som u niekoho videla a nemá babu už od 15tky. Nejako však sa o ňu ani neusiluje, ale je to tak proste. Vyžarovanie podľa mňa máš fajn, zvlášť, keď sa usmievaš a šíriš pozitivitu. Možnože na chalanov pôsobíš ako zadaný materiál, alebo taký nedosiahnuteľný, Boh vie. Uvidíš, ako to bude, buď sama sebou, chalan príde, keď to najmenej budeš čakať asi. ;-)
Veľa šťastia želám.

Frianka

dobreuz- smiať sa musim ja vidno že ti nikdy nezomrel nikto mlady...a vieš otom že ľudia zomieraju aj pri autonehodach aj ako 17 roční napriklad? A ja robim adrenalinove športy takže šanca že zomriem mlada je vysoká...jasne ten kto je zdravý nikto mu nezomrel tak sa nečudujem že máš nato taký pohľad...a veľa mladych ludi ukonči ten život aj samych

Fafefi

Ja už tomuto nerozumiem, dievčatá tu plačú, že nemali vzťah - teda chlapca, tuto v téme vyššie zasa vyplakáva 21. ročný, že nemal dievča, čo už mi je toto za doba. Čo keby ste si napísali navzájom...Všade je kopa nezadaných, smutných, osamelých...nevysedávať po fórach, za počítačom, za mobilmi, ale hor sa medzi ľudí...