problemy s vnimanim

Príspevok v téme: problemy s vnimanim
lalias

Velmi dlho(roky) ma trapili problemy s vnimanim .naozaj vo velkom.Chvilu budem pisat v minulom case ,pretoze sa mi stav upravil ....no na neurcito,vysvetlim potom.....Ked som citala ,nechapala som vyznam aj uplne jednoduchych slov v texte,no a fungovala som tak ze som si ich potichu pre seba stale opakovala a snazila ich pochopit.V reci som si nepamatala co som povedala pred chvilou a ani to co povedala ta druha osoba s ktorou som sa rozpravala.Nepamatala som si obsah a musela som veeelmi dlho lovit v pamati,preto aj moje nadviazanie na rec bolo tazke.Stavali sa mi hluposti,ze raz na sk. vylete som sa pripojila do druhej skupine a odfotila sa snou.Ja viem strasne,...akoby som si vobec neuvedomala co robim...Pri navsteve lekara som akoby ani nebola schopna opisat s akym problemom som prisla.Slabulinka pamat a zhorsovala sa mi aj slovna zasoba.Napriek mojej snahe boli podla mna celkove vysledky slabe.Veci do skoly som sa drvila a opakovala nesmierne dlho,aby som mala dobre znamky.Dnes to mozem porovnat zas s inym stavom.Do zivota ma dostali lieky na prekrvenie,ktore uzivam az po 6 tabliet denne....su to rozne lieky,ale co ma stve a vyvolava vo mne strach ze neviem co by som bez nich robila a nehcem takto cely zivot fungovat .Mam aj zlu koordinaciu noh .Ked idem po chodniku ,tak stale menim strany na lavu a pravu stranu,ale neviem to nejako ovplivnit ani ked si rozkazem. Bola som isty cas aj na AD,ale nepomohli mi.Najviac mi pomohli lieky na pamat a sustredenie.Mam toho pochodene uz viac ale uz skutocne neviem kde hladat.Ak ma teda niekto skusenosti s niecim podobnym tak nech prosim mi tu napise.