poradit s Pokecom

Príspevok v téme: poradit s Pokecom
listocek

Ahojte, citim sa dost blbo, rozhodla som sa, ze skusim zoznamku, poznam len Pokec, uz som sa tam zaregistrovala, ale absolutne nechapem, co mam dalej robit. Chcela by som tam napisat o sebe nejake zakladne info, fotku radsej nie a nech mi niekto napise. Ale kam to napisat, nikde nevidim taku moznost. Dakujem za navigaciu.

listocek

Aspon na tyzden som chcela skusit, ved potom tam uz snad nemusim byt, ale nikomu sa nechce mi povedat, ze ako sa tam da zoznamit? Vytvorim si profil a cakam? Ten tyzden, dva, potom by som to kludne nejako zrusila.

listocek

A kebyze si dopredu poviem, ze pockam tyzden dva, ci mi nenapise aj niekto normalny? Ja ale nechapem ten system.

Astaldo

tak tak dobre ti tu radia pokec stratil vsetko co kedy mohol ponuknut ...su tam uchylaci ktorym staci pekna fotka a je im ukradnuta osobnost cloveka a dalsi zase povazuju za komunikaciu ked odpisuju max 3 slovami a aj to iba odpovedaju na otazky, ich zalubou je spanok a sedenie na pokec ...zhorsis si tam len mienku o ludoch

philips

Ja ti poradím - daj od Pokecu ruky preč. Kedysi mal vyššiu úroveň, teraz to je... neviem to slušne nazvať.