poradit s Pokecom

Príspevok v téme: poradit s Pokecom
listocek

Ahojte, citim sa dost blbo, rozhodla som sa, ze skusim zoznamku, poznam len Pokec, uz som sa tam zaregistrovala, ale absolutne nechapem, co mam dalej robit. Chcela by som tam napisat o sebe nejake zakladne info, fotku radsej nie a nech mi niekto napise. Ale kam to napisat, nikde nevidim taku moznost. Dakujem za navigaciu.

Tutanchamon_xD

listocek ako sa hovorí, nesúď knihu podľa obalu. Keď takto všetkých opisuješ a hneď aj odpisuješ, ako vyzerajú alebo akí sú a to ich vôbec nepoznáš, tak aj o tebe si človek môže urobiť mienku. Ty tiež nie si dokonalá, takže by som radšej trochu brzdil. Keď sa ti tam žiadny nepáči, tak choď z tadiaľ preč.

listocek

Ahojte, tak stale neviem ako to presne funguje, len viem, ako si precitat rychlu postu, tam mi prislo asi 15 sprav za cely cas a zaroven mi dole na beziacom pase bezia profily. Tie profily su hrozne a tie spravy takisto o nicom. Profily, naozaj sa mi nikto nepaci, uz nicky maju skarede, rozne zdrobnelinky a z fotky sa tiez da vycitat charakter, ako lenivec ked je tlsty, opilec podla tvare, zufalec nemozny, agresivny s pitbulom, blby, macho, narcis, co len chcete. Niektori sa fotia s mercedesom, to uz fakt nechapem.
Neviete poradit, kam dnes ludia chodia? Mali ste pravdu, sem nie.

Ganimedes

a čím to je že ešte pred pár rokmi sa dalo na pokeci dostať s niekym von či už do kina, prejsť sa, alebo len vyrozprávať bez toho aby človek riešil niečo intímne? ...a teraz presne ako píšete sama uchylnost alebo komunikácia na úrovni poklesu kde dostávate 2 slovné spravy hlavne ze v profile maju 300 fotiek

nikdyviacuz

Pokec neskusaj tak isto ako Badoo
Je to ako tu podomnou pisu stoka, odpad a zumpa
Samy uchyl, nadrzanec, honista a perverzak hladajuci sex
O fotkach pohl. udov nehovoriac ..

Bubliii

Jednoznacne cez rychlu, lebo ked si pises v miestnosti tak to vidia vsetci. Cez RP ti ale mozu prist aj kadejake nechutnosti, vid moj pripad. Ja som to ale nepouzivala ako zoznamku, len som tam mala par kamosov. Ono pred nejakymi 10timi rokmi mal Pokec zlate casy lebo FB sa este len rozbiehal..tak tak boli skoro vsetci, koho som v tom case poznala.

listocek

Dakujem, no stale mam problem sa tam zorientovat, skusim zajtra. Cize ludia si pisu v miestnostiach podla hobby, kde si pise naraz viac ludi alebo cez rychlu postu?

Bubliii

Ked napises, zvysis tym sancu, ze niekto napise tebe.. tych miestnosti je tam kopec, mozes vyberat.
Ale tiez suhlasim ze Pokec je taka spodina, uz ked som tam bola pred 10timi rokmi tak to nestalo za nic a som si ista, ze teraz je to rovnake, ak nie aj horsie. Prestala som tam chodit, odkedy mi v priebehu polhodiny prisli asi tri fotky pohlavnych udov od neznamych muzov. Fuj je slabe slovo...