Pocit na zvracanie, reflux zhorsenie

Príspevok v téme: Pocit na zvracanie, reflux zhorsenie
Sensuous

Ahojte, pred tyždnom som zvracala, nesadol mi obed. Odvtedy mam uplne "slaby" zaludok, zo vsetkeho mi je nevolno, aj sa bojim uz nieco zjest. Tuto noc som sa absolutne nevyspala a mam brutal uzkost, ze co ked to takto pojde dalej. Bolo mi tazko a ked som sa budievala uplne ako na vracanie, ked sa posadim, vracia sa mi kyselina do krku. Na pravej strane krku ma roky nieco drazdi, dr. nevedia co, Este doplnim, ze pred týmto zhorsenim stavu som prezivala psychicky natlak, ohovaranie a velmi tazko so to niesla, mozno aj to prispelo k zvracaniu vtedy. Citim horku chut v ustach a uplne som z toho rozhadzana, bojim sa uz cokolvek zjest, po vsetkom mi je tazko. Dakujem za rady

Sensuous

Ahoj, ano, to co popisujes sa vola achalazia :) a beriem teraz No plazu a chystam si este nieco dokupit. Inak vkuse mi nieco vadi na pravej strane krku a idem sa z toho zblaznit.

Imi01

Ahoj.mam to isté ako ty,dlho som to neriešila.viem že sa to zhoršuje stresom a niektorými jedlami ..chcem sa ťa spýtať či máš tiež niekedy počas dňa z toho taký stah na hrudi,ako kŕč.trva to len chvíľu a potom odide.tiez mávam také mravce na hrudi