Tehotenstvo?

Príspevok v téme: Tehotenstvo?
Telca

Ahoj, do menštuácie mi zostávajú 3 dni a nemám žiadne príznaky že by sa MS blížila, pretože zakaždým keď mám dostať MS tak ma týžden a pol VŽDY sa mi nalejú prsia, bolí ma brucho a tiež kríže a to je tá otázka môžem byť v tom ? A dnes ráno mi bolo strašne nevoľno skoro som hodila tyčku. Mali ste najaká žienka niečo podobné ? A mám pocit že MS ani nepríde.

ankka

ak si mala nechránený pohlavný styk, tak môžeš v tom byť...keď nepríde menštruácia, sprav si test a budeš vedieť, na čom si...

Achilles

Telca vidieť že ty máš poruchu osobnosti chod radšej ku psychiatrovi smutné ako sa chováš ty nemáš charakter!

Telca

Bramborienka jediná k*rva j*e*nutá si tu akurát tak ty... tak si zavri chrapu a choď radšej robiť niečo užitočné a nie len kktiny vypisovať to ukazuje tvoju inteligenciu.. jedním slovom nudiaca krava, ktora nemá nič na práci len j*ebať pi*oviny

Telca

Telepatkamatka nepoznáš tak nerieš, seba si dobre vystihla... milujem takých ludi ako si ty!samé trapácke reči nástročných ... takých jak je ty je dosť! Múdre sliepky sa ozívajú a žiadne múdre slová nevypúšťajú! Len pi*oviny trepú aby si svoje slabé ego pozdvihli... radšej si zavrite smradlavé chrapy a šúchajte nohami. Inteligencia pod úroveň

Telepatkamatka

Taká žena ako ty telca by nemala žiadne deti robiť na svet takýchto ako ty máme dosť nemusíš sa aj rozmnožovať

berca

Tak tehotna byt mozes aj nemusis moze to byt fakt len ms ktora nema priznaky lebo sa urobila nejaka hormonalna zmena v tele. Nedala si sem info ci si mala nechraneny styk a ani kedy ani nic treba urobit test a budes vediet :)

Telca

Bramborka načo voľačo komentujes keď o tom veľký prd vieš ? Predtým ako začneš vypisovať kraviny čo je a čo nieje pravda tak si to radšej predtým vygoogli. A načo aj sa ozývaš keď aj tak si neporadila ? Nonsens