Kam s pouzitym kondomom?

Príspevok v téme: Kam s pouzitym kondomom?
doterazpanic

Ludia, planujem v kratkom case sa milovat s priatelkou na prvykrat, ona nechce uzivat antiku, ja zase vystrek mimo neovladnem a nechcem prerusovanu suloz a teda jedina ochrana mi pride kondom. Naostro ist obaja nechceme a riskovat nezelane tehotenstvo hned na zaciatku.
Ale po pouziti kam s nim?
Ked budeme na chate kde to planujeme robit kam ho vyhodit? Do kosa? Von oknom to urcite nie, nebudem znecistovat prirodu zakazdym a prislo by sa nato ze to my. Do wecka tiez nie ved to upcha hajzel.
Tak ty co ste to robili s kondomom alebk robite kam ho vyhadzujete?
Prosim len seriozne odpovede, blbosti si nechajte pre seba. Mam 24 takze niesom zasrany pubertak a zas kamosov sa pytat toto nemienim aby vedeli ze som este panic.
Dakujem

Bubliii

Ahoj maciatko, diky za doplnenie vedomosti. Len potom nechapem, naco to vobec vyrabaju? Ucinnost ziadna a zbytocny odpad, cele zle.

slobodnemaciatko

Ano swistica, existuju eko kondomy, lenze sa zvyknu rozpadnut este pred ukoncenim styku a nie su velmi bezpecne ohladom otehotnenia. Niekolkym zenam sa uz podarilo otehotniet vdaka nim, tak neviem, ci vyskusas :-)

Bubliii

Swistica, ja sa teda o temu zero-waste zaujimam uz nejaky ten piatok, ale zial o tomto som este nepocula. Neviem, ako by to aj bolo mozne, kedze vnutri je bio material. Podobny problem su aj pouzite vlozky a pod. :-\

swistica

Myslim, ze odpoved uz padla. Ked uz tato tema zacala, ako to je s rozkladom/recyklaciou kondomov? Su nejake ekokondomy?

mysli

Nepanic
za prve som baba
za druhe, existuju na slovensku aj naivni ludia ktorym to nedocvakne a zoberu ta uplne vazne. By si sa divil ..
Asi chodis malo medzi ludi a nepracujes s ludmi ..ja viem o tom svoje

zamyslitesa

Tak ale zase neberte to automaticky do kosa ked by to robil chalan doma u rodicov tak hrozilo by ze rodicia by si v kosi vsimli ze co to .. a ako rodicovi by mi to prislo nechutne ..

Niepanic

mysli - mas uplne zly nick, lebo nepouzivas zdravy rozum a nadsazku, ked citas druhych... Skus 3x hadat, ako som myslel moj prispevok ty inteligent :)