Kúpili by ste dom, v ktorom sa stala vražda?

Tutanchamon_xD

Chcem len dodať, že kým sme bývali v dome, taktiež som zažíval pár paranormálnych javov, ak sa jedná práve o toto. Taktiež spolužiak zo základnej sa presťahovali do inej bytovky, kde sa stali 3 úmrtia. Myslím, že aj samovražda a videli všetci z rodiny už viackrát v noci na chodbe sedieť na kresle bielu postavu, takže takýmto veciam verím.

Kamarátka z roboty taktiež s jej kamarátkou raz v meste večer videli čupieť chlapa s veľkým slameným klobúkom na chodníku, ktorého niečo osvetľovalo. Podotýkam, že v tej časti mesta, kde sa práve nachádzali, nie sú vôbec cestné lampy.

Taktiež mamina kamarátka, ktorá mala v tej dobe, kedy sa nasledovná situácia stala, ešte len 16 rokov, sa zobudila na strašný smrad v byte, ako keby mali celý byt obložený skazeným mäsom a keď otvorila oči uvidela nad sebou hnusnú hrôzostrašnú tvár.

A nie nevymýšľam si to, keby tu chcel nejaký odborník vyvracať moje reči. Podotýkam, že mne sa nestalo nič podobné, len nejaké náznaky, ktoré neboli viditeľné okom.

Ale zase čo sa týka hororov, že vidíte priamo pred sebou nejakú beštiu, ako napríklad z hororu Matka alebo Nezhasínaj, či podobné horory, tak to zase nie :D

clooo

Keďže mŕtvola sa už v priestoroch domu nenachádza, miesto vraždy bolo určite dôkladne umyté, prípadne aj dezinfikované, nevidím dôvod, prečo by táto skutočnosť mala predstavovať pre kupujúcich nejaký problém.

petroneta

keď si človek prenajíma, alebo kupuje 30 ročný byt, aj keď renovovaný, vie, čo všetko v tom byte zaznelo, čo sa tam páchalo, čo sa tam robilo? Kto tam býval, ako trpel, akú strašnú chorobu mal, čo prežíval? Týraná žena, zadusené bábätko, človek chorý na rakovinu, človek, ktorý umrel na embóliu, človek, o ktorom zistili až týždeň po smrti, že zomrel a pod.

Murder

To musi byt hnusny pocit ist byvat do takeho domu.
Dajte si ho vysvätit knazovi.
Povedzte co sa v dom stalo a on bude vediet co v takom pripade robit.
A dom by som kompletne dal prerobit. Vysvätit dom aj okolie domu a odsluzit omsu za vraha aj zavrazdenych.

Tutanchamon_xD

och bože no, pozri si film :D :D na film sa ti môže každý zvysoka vykašľať. Vo filme spravia bu bu bu a teraz sa má každý poskladať do kocky :D Nič nemení na tom, že dom v ktorom sa stala vražda by som nekúpil, ani keby mal cenu garzonky.