HIFU ulthera lifting

lifting

Where can I do the HIFU on?
Full facelift (overall tightening)
V-shape facelift
Double chin fat reduction
Jowl reduction (tightens and reduces saggy jowls)
Brow lift

petra256

Number of Treatments
A good HIFU procedure for a facelift should only need to be done once every 12-18 months, depending on the individual. As for fat-melting procedures such as for the double-chin or jowls, 1-2 procedures might be needed.

A micro-fractionated HIFU and various other HIFUs from certain brands may not omit the same amount of heat or energy as a traditional HIFU, and may require more sessions to achieve visible results.

Katuss123

Takze bola som na Ultheru v Novych Zamkoch pri stanici a som uplne najviac spokojná. Sla zom az z Michaloviec v prvom rade kvoli bezkonkurencnej cene kedze na klinike v Ke to robia za 1800€,kedze mam vela skúseností s estetickými zakrokmi viem ohodnotiť absolutnu odbornosť pani majitelky v Novych Zámkoch. Vysledky sa dostavia do 3 mesiacov od zakroku ale ja uz vidim prve vysledky len par dni od ošetrenia. Pokozka je omnoho pevnejsia,takze v NZ vam to.urobia urcite najlepsie. S HIFU Ultherou dosiahnete kvalitu koze aku ste mali pred 10 rokmi. Sice to trošku boli,ale da sa to vydrzat. Odporucam dat si predtým nejake analgetikum a bude to ok.

EvkaaMala

Ja som s HIFU spokojna, je to super metoda pre tych, čo nechcu nejaké radikálne zákroky a hlavne este nechcú rezať tvár. Bola sme aj s kamoškou spolu, ona si dala iba spodok tvare,lebo ju trapili lica a podbradok a ja som si dala urobit celú tvar, kedze mam uz 55 rokov, tak som chcela celkovo osviežit a spevniť pleť. Teraz je to asi 2,5 mesiace po zákroku a sme spokojne, ale este az o mesiac budu celkove vysledky akože dokončené. Pripnem sem aj foto pre porovnanie a aby sa ženy nebáli ist na HIFU, lebo aj my sme sa dlllho rozhodovali a teraz neľutujeme.

Magdalenka2

Žienky pozor na neoriginalne HIFU, ja som bola v Nitre v Lumi, sice pani kozmeticka velmi milá, ale pristroj podla mna činsky a efekt žiadny. Cena HIFU logicky nemože byť velmi nízka, za 250 celu tvar vam urobia jedine neoriginalnymi pristrojmi. Viem to zato,lebo tiez som doplatila na vlastnu chybu,ze som sa nechala zlakat akože super cenou, ale teraz to lutujem. Treba ist tam,kde maju originálne HIFU, aby ste neboli sklamane ako ja.