OCD a snim spojene ohavné myšlienky

Príspevok v téme: OCD a snim spojene ohavné myšlienky
roberto610

Dobry den mam 28rokov a uz rok trpim obsedantnymi myslienkami silného rázu (vrazda alebo ublizenie dcere alebo priatelke) Je to hrozne čo preživam chodim uz aj k psychiatrovi a psychologičke mám aj lieky no žial je to ešte stale silné.. Rad by som sa sa podelil o rady,pomoc atd. s niekym kto mal nieco podobne ako ja..PS-JE TO PEKLO!!!

roberto610

satanko diky za povzbudive slová vidim že asi vies presne čo preživám .no neostava mi nič ine len verit tvojej prvej vete!

satanko

neboj..ako to prislo, tak to postupne zas odide. Nevenuj im pozornost ak su prave take nezmyselne. Su to len myslienky ktore prichadzaju a odchadzaju. Netreba sa nimi zaoberat, myslienka nic neznamena, pokial sa nestane cinom. Myslienka ta moze napadnut hociaka,ale nedefinuje Ta!! :) Skoda ze nas prave nenapada ako vyliecit ludi z rakoviny .. :D Nuz...poznam to dobre..Tie zablesky..ako to maciatko kvoli mne lezi v kaluzi krvi. Az sa mi hlava toci z toho. Treba pre seba, v duchu poziadat, aby odisli tie myslienky. Podakovat a druhykrat to uzbude lespie a lepsie... Desia vsak. Neboj, vsetko bude dobre. Je to len v makovici :)

Tomas12345

No z medicínskeho hladiska si vyskúšal už asi všetko, ale vyskúšal si všetko aj z duchovného hladiska ? Skúšal si sa modliť a veril si v silu modlitby ?