OCD a snim spojene ohavné myšlienky

Príspevok v téme: OCD a snim spojene ohavné myšlienky
roberto610

Dobry den mam 28rokov a uz rok trpim obsedantnymi myslienkami silného rázu (vrazda alebo ublizenie dcere alebo priatelke) Je to hrozne čo preživam chodim uz aj k psychiatrovi a psychologičke mám aj lieky no žial je to ešte stale silné.. Rad by som sa sa podelil o rady,pomoc atd. s niekym kto mal nieco podobne ako ja..PS-JE TO PEKLO!!!

roberto610

ahoj J-N4 no dik za komentár vidim že už aj ty to más pod kontrolou,žial ja som vtom este až po uši a pri kazdej tej obsesii sa ešte idem zhrútiť..To nestotožnovanie mi už tu radili ale zatial sa nejak nedarí asi preto že si furt hovorím že ved sa to rodí v mojej hlave som to ja atd...viem možem si za to z velkej časti sám.. maš email??? mohli by sme sa kontaktovat mal by som pár otázok aj ja.. moj je roberto177@seznam.cz

J-N4

mne pri nutkavych myslienkach pomaha myslienka, ze tie "napady" nie su moje, ze ten vnutorny hlas nie som ja, len nejaky skrat.... ak by si tym hlasom bol ty, tak ti to neprekaza. Mozes to nechat len plynut a nepozastavovat sa nad tymi blbymi myslienkami, je to hrozne, viem ale je to OCD, nestotoznuj sa s s nou... mne nikedy dokonca pride vtipne ake absurdne veci mi napadnu :D. ale rozumiem, je to hrozne. Drzim palce!

roberto610

aha chápem no tiez to asi nemas lahké..mne to zacalo 14.januara 2018 v noci a odvtedy az dodnes ma to drží.. a ktore myslienky myslim konkretne boli u teba tie najhoršie??? ja to mam vzdy ohladne ublizenia blizkym zabitie atd...

satanko

no aby som bola presnejsia..ja to mam tak,ze zacalo to raz, par mesiacov potrapilo, potom zjemnilo intenzitu, ustupilo na minimum a po roku zas..potom zas chvilu klud a takto to mam asi 7 rokov.. neuzivam tabletky..neodide to nikdy nadobro, len to zas ustupi, treba byt bojovnik a ked to pride tak sa s tym pobit. Mne psychiatricke lieky len vsetko zhorsovali.

satanko

no aby som bola presnejsia..ja to mam tak,ze zacalo to raz, par mesiacov potrapilo, potom zjemnilo intenzitu, ustupilo na minimum a po roku zas..potom zas chvilu klud a takto to mam asi 7 rokov.. neuzivam tabletky..neodide to nikdy nadobro, len to zas ustupi, treba byt bojovnik a ked to pride tak sa s tym pobit. Mne psychiatricke lieky len vsetko zhorsovali.