Som divná??

Príspevok v téme: Som divná??
Vanesa79

Prejdem rovno k veci. Mám 17 rokov, nepijem, nefajčim, nenadávam. Podľa mojich rovesníčok (spolužiačky) som divná pretože neviem čo je to život. Nerada chodím na diskotéky, pretože na to nie som. Radšej idem s kamarátkou von na bicykel alebo na koláč do cukrárne....nemala som doteraz chalana a ani pohlavný styk, za čo sa mi moje spolužiačky vysmievajú. Ja naozaj nie som na nejaké vymetanie diskoték. Nechcem piť a ani drogovať. Neťahá ma to.
Mám kamarátky, ktoré sú na tom rovnako ako ja a tiež sa im smejú. Spolužiačky nám vravia, že sme z inej planéty, keďže sme ešte nemali chalanov, nechodíme na party a nepijeme. Už si to fakt začínam pripúšťať, že som divná a nenormálna. Myslite si, že je to v pohode, že na takéto všelijaké veci nie som? Či by som to fakt mala skúsiť a začať sa prispôsobiť spolužiačkám?

Jax

Ak sa budes snazit zit podla inych, nikdy stastna nebudes.
Rozvijaj svoje konicky, rob co ta bavi. Na bajku stretnes stovky chalanov, ktori ta budu nosit na rukach za to, ze nie si len dalsia slepica. Vobec sa nejakymi plytkymi nazormi nezaoberaj, naco...

Miko898

Ano, mala by si sa prisposobit. Ja som tiez celu mladost taketo veci odmietal a ostal som bez kamaratov, bez socialneho zivota.
Po 25 roku som to zacal menit, chodit von, pit a pomaly sa vsetko zacina zlepsovat. Dovtedy som len sam sedel doma.

Klaudi1989

Diskotéky, alkohol, drogy nie je všetko! Len sa prosím ťa na to nedávaj len kvôli nejakým dievčatám. Nevšímaj si ich a buď taká aká si. Neboj existujú aj chlapci, ktorí majú radšej takéto dievčatá akou si aj ty.

anlabela

V ziadnom pripade sa neprisposobuj takym dievcatam. Je fajn, ze ta to netaha. Ostat sama sebou a uvidis, ze nejake chlapca si casom najdes. Ved este vobec nemas vela rokov. Na vsetko treba cas.

Zuzana209

Ahoj Vaneska, si veľmi dobré dievča. Ja neverím vlastným očiam - čo som si prečítala. To kde akože žijeme, keď ten kto nechlasce a nedroguje je na smiech??? Tvoje vnútorné vedienie ťa smeruje správne a ty vieš čo je dobré. Toho sa aj drž a nenechaj sa zneistiť, v žiadnom prípade. Skôr si myslím, že tvoj správny spôsob života ostatných irituje. Nakoniec všimni si sama na tých, ktorí pijú drogujú a striedajú partnerov - či sú skutočne tak super vnútorne vyrovnaní a štastní ako sa možno tvária. Keby boli spokojní a štastní - prečo by sa vysmievali ostaným? Len preto, že sami nemajú vnútorný pokoj, a sú nespokojní. Teda ten spôsob života, ktorý tak hrubo pretláčajú nedáva zjavne uspokojenie. Ber to ako lekciu aj do ďalšieho života - lebo to sa ti ešte môže stať aj v robote alebo kdekoľvek inde, keď vystúpi možno aj väčšia skupina ľudí a bude ťa o niečom presviedčať, čo bude v rozpore s tvojim svedomím a ty možno budeš stáť proti nim len sama. To však neznamená, že ty nemáš pravdu! Stoj si za tým, o čom vieš že je správne a nevzdávaj to. V duchu želaj svojim spolužiačkam z "disko skupiny" aby čo najskôr aj oni spoznali, kde je štastie...nehnevajte sa na nich ale skôr ich ľutujte a majte s nimi súcit.

Klara222

Ahoj. Neboj ani ja nie som na diskotéky ani som nebola a nechýba mi to aj keď som počúvala stále že sa nezabávam...lebo nepijem ani nefajčím a tak.. Ale tak je to tvoj život. Nerieš čo ti vravia spolužiačky...nie si divná. Si normálna. Ale tak je to každého vec...nech si každý žije tak ako uzná za vhodné ale je len jedna podmienka hlavne nech nikto nikomu neubližuje...:).

bezo1224124

pre každeho je divne niečo ine je to len uhol pohladu ale pre mna niesi určite divna skor fajn baba bud taka aka si, hentake baby by niektore tiež chceli byt ako ty len su slabe a nemaju na to ziskat energiu od nekadial inokadial než od iných ludi od ich prazdnych komplimentov, určite sa nemen

dobreuz

Tvoje spolužiačky sú pekné ** nenapíšem čo, nikdy sa nezníž na ich úroveň. Si úplne normálna. Ja som tiež nikdy nepil alkohol ani nefajčil a ani nebudem, je to grc. Vykašli sa im na hlavu, aj tak o 2 roky ich už nemusíš vidieť nikdy, keď skončíš strednú školu.