Som divná??

Príspevok v téme: Som divná??
Vanesa79

Prejdem rovno k veci. Mám 17 rokov, nepijem, nefajčim, nenadávam. Podľa mojich rovesníčok (spolužiačky) som divná pretože neviem čo je to život. Nerada chodím na diskotéky, pretože na to nie som. Radšej idem s kamarátkou von na bicykel alebo na koláč do cukrárne....nemala som doteraz chalana a ani pohlavný styk, za čo sa mi moje spolužiačky vysmievajú. Ja naozaj nie som na nejaké vymetanie diskoték. Nechcem piť a ani drogovať. Neťahá ma to.
Mám kamarátky, ktoré sú na tom rovnako ako ja a tiež sa im smejú. Spolužiačky nám vravia, že sme z inej planéty, keďže sme ešte nemali chalanov, nechodíme na party a nepijeme. Už si to fakt začínam pripúšťať, že som divná a nenormálna. Myslite si, že je to v pohode, že na takéto všelijaké veci nie som? Či by som to fakt mala skúsiť a začať sa prispôsobiť spolužiačkám?

Tutanchamon_xD

Jedno je pravda, že v dnešnej dobe sa to len hemží hlúpymi a rozmaznanými deťmi na základných školách. Keď tvoje spolužiačky mali už partnera, sex a neviem čo všetko, tak čo ako teraz ? Čo si myslia o sebe, že sú ? Že vyhrali na celej čiare ?

Sú to len sprosté hlavičky, ktoré si naivne myslia, že žúrky a sex v 17 rokoch je to najdôležitejšie v ich živote. Neboj sa, on ten skutočný život ešte príde, keď budú musieť zarábať peniaze, aby do mesiaca nejako vyšli, aby platili účty a aby si vôbec nejakú robotu našli v ktorej by zarábali viacej ako je minimálna mzda.

Oni ešte rozumu dostanú, len teraz sú ešte príliš mladé, aby videli veľa vecí reálnym pohľadom. Samozrejme, že takéto správanie im môže vydržať aj do ich 30tky, ak si nájdu chlapov, ktorý ich budú rozmaznávať darčekmi a budú ich vyvážať v luxusných autách.

To bude už len jednoducho sila zvyku, že sa má vždy o ne kto postarať, aby im nič nechýbalo. Potom môže nastať situácia, kedy ich ten chlap pošle do zadku a zrazu ostanú holé, bosé.

Nehovorím, že chlap nemôže rozmaznávať svoju priateľku darčekmi a neviem čím ešte, ak si to tá dotyčná uvedomuje a je mu za všetko vďačná a neberie to ako samozrejmosť. Samozrejme je iné, keď dnešné niektoré slečinky výslovne čakajú pod stromčekom alebo na narodeniny poriadne drahý darček od svojho milého, inak by sa im ten dar ani nerátal.

Chcem tým len povedať, že buď rada, že si iná ako ostatné. Určite máš zdravšie a rozumnejšie zmýšľanie vo veľa veciach, ako tie tvoje spolužiačky, ktoré si myslia o sebe neviem čo všetko. Sústreď sa na školu, aby si ju dokončila. Poprípade pôjdeš na vysokú školu, kde si možno aj ty nájdeš prvého chlapa na vzťah alebo sa tak stane v tvojom prvom pracovnom pomere.

Taktiež vôbec nerieš, že nechodíš žúrovať do dlhej noci a neprídeš domov s troma promile atď. Také veci ti môžu byť ukradnuté. Nič na tom nie je zaujímavé a prídeš akurát tak o peniaze. Ak by si sa išla aj zabaviť do nejakého klubu, tak nejaké tie € na nealkoholické drinky sa nájdu vždy a môžeš si aj zatancovať s kamarátkami na parkete a o zábavu bude postarané. Zabaviť sa dá v meste aj slušne.

nesranda123

Je super, ze si taka, aka si. Poihybuj sa medzi takymi ludmi, ako si ty :-) to, ze nechlastas a nefajcis ti setri mladu plet aj penazenku :) Ja tiez nechlastam a nefajcim rpeto aj ked mam 30 mi typuju menej. Setrim si zdravie a penazenku :D

---so sexom kludne pockaj, v takom veku su mnohe len "matrac" a kym sa chlapec(nie muz!) odbavi, oni nic necitia...zena na to dozrieva neskor, sexualny vrchol ma neskor, najdi si niekoho, na komu na tebe NAOZAJ zalezi a nerob sex iba preto, ze sa tvoje spoluziacky radi odovzdaju inym chlapcom ! Nic z toho mat aj tak nebudes, az neskor.
A aspon si nezelane neotehotnela s nevyzretym trdlom a nepokazila si studium :-)

Neries ludi, mam iny vek ako ty a iny problem ale zhodou okolnosti tiez o tom, ze som pre ludi trochu ina... BUD SAMA SEBOU A MAJ SA RADA! Nikto to za teba neurobi lepsie a chvalabohu, ze su take dievcata ako ty !!! Vela stastia :-)

Antisexx

Radsej sa prisbosobis alebo radsej ostanes sama sebou ako doteraz ? Nehraj sa na to kto nie si, v zivote tak stastna nebudes. Oni ti len zavidia lebo alkohol a cigarety idu riadne do penazi + neprijemna opica, myslis ze pit je take uzasne ? Lenze ked su zavyslaci tak tak lahko s tym uz neprestanu a tebe zavidia ze dievca v 21 storoci sa vie zabavit aj inak ako piatkovym chlastanim. Vyber je na tebe.

kaslinane

och neppocuvaj ich su hlupe. Nemusis sa ponahlat. podla mna je super ze nespavas s chlapcami od 15tich a netahas sa po nociach s barskym. Ja som tiez nepil az do 18tky...

Letsgo10

Nemyslim si, ze je divne mat viac rozumu ako tie tvoje spoluziacky :) nemyslim tim, ze kto rad chodi pit je sprosty, ale smiat sa niekomu, ze nechlasta za nieco hovori

anetkaanett

ale prosim ta to hadam nie, ja som tiez v tvojom veku nebola nejaka vymetacka diskotek, obcas som zasla ale malo, dala som si pohar vina, niekedy dva a isla domov, to pride v tvojom pripade neskor alebo vobec nie si divna len mas ine zaujmy, ony to robia asi preto lebo sa to proste dnes robi,,,