nadávky vo vzťahu

Príspevok v téme: nadávky vo vzťahu
hannah515

Ahojte. Už som viac krát písala do roznych for o radu v mojom vzťahu a skúsim to znovu lebo momentálne neviem čo dalej robiť . Aspon možno mi nejaká rada pomože neviem vážne :( Ide o to že rok som vo vzťahu s jedným chalanom ktorý zo začiatku sa tváril byť milý slušný pekne sa so mnou rozprával a po troch mesiacoch čo sa ku mne nasťahoval tak začal byt ku mne hnusný. Zacal mi nadávať nikdy sa za nic neospravedlnoval a pritom toolko veci a podrazov mi urobil a ešte mi tvrdil že za to možem ja . nadával mi do prijebaných do všetkeho možného a za celý tento rok čo som s ním som jeden jediný raz bola s kamoškou naa káve a to mi vykrikoval ze sa kurvím a pod. a vykrikoval mi to veelmi dlho .tak som prestala aj chodit s kamarátkami radsej pre klud lebo to vkuse dačo mu vadilo vkuse hocijaka blbost a otáčal to proti mne že to mne vraj všetko vadí . No teraz asi dva týždne do zadu ma prvý krat udrel nie silno sice ale udrel vraj som ho provokovala a cela hadka zacala tym zase opat ze cele dni nic nerobim iba sa poflakujem čo nieje vobec pravda.. tak mi nadával do všetkeho možneho a potom padla ta facka ja som ho vyhodila z domu lenze on to odmietol vraj mam vypadnut ja a tak neodisiel nikto a sme tam spolu stale a on sa mi nikdy ani len neospravedlnil a tvári sa ako keby sa nič nestalo proste. ja mu iba odpovedám ked sa dačo opýta inak ho ignorujem a on proste vkuse sa snaži sa so mnou bavit. a ked sa s nim nebavím ešte sa oduje on na mna . Proste ja neviem čo teraz mam robit uplne som z tejto situácie nešťastná viem že takýto vzťah nechcem ale zároven viem že on neodíde lenže byt je napísaný na mna a povedal mi že si vybavi aby ho prepisali na neho takze ja neviem čo dalej teraz :( byvame v podnájme máme 28 rokov obaja .

a_dr1a

Nechápem jednému. Byt je akože písaný na Teba (takže máš asi LV na byt, alebo splácas hypo) a potom píšeš, že bývate obaja v podnájme?
Utried si fakty alebo sa porad s právnikom a pekne krásne tohto dotyčného vyhod z bytu. Vymen zámku vložku a keď bude robiť cirkus tak pekne políciu naňho. Neoznamuj mu to vopred. Počkaj keď odíde z bytu (do práce ai) a konaj.
Inak nechápem jednému. Aké máš svoje vlastné sebahodnotenie sebaúctu sebalasku?? Nechat si nadávať, zakazovať si normálne veci, nechať sa biť obmedzovat ai to akože kde si? Pristúpila si na jeho hru a teraz ta ma za handru, za nič. Ak máš v rodine ci v okruhu svojich známych mužov, popros ho ci ich o pomoc. Zbaliť mu vyhodiť veci a dovi dopo. Cca za ďalší pol rok/rok by bola z teba už iba nesvojnopravna bezducha babka a troska. Toto chceš? Nič sa už nedá vrátiť späť. Tu už boli prekročenie všetky normy slušného správania úcty a rešpektu. Nadávky hrozby urážky zosmiesnovanie obmedzovanie a už aj fyzické ataky. Chceš skončiť na are ci na psychiatrii? Lebo tam s nim spejes

Bubliii

Naco na policiu? Majitel bytu k tomu nema co povedat akoze? Koho meno je na najomnej zmluve? Ak tvoje, neriesis.. ked nebude doma, zbalit mu veci, vylozit pred dvere a zamknut sa zvnutra aby sa jeho kluc nedostal dnu.. ak bude agresivny vtedy by som volala policiu. A vybavit si s majitelom vymenu tej vlozky do zamku. Ak ste na zmluve obaja, to uz problem je - potom sa treba s majitelom dohodnut kto tam ostane byvat a druhy nech si hlada byvanie inde.

petroneta

zavolaj naňho políciu a pomôžu Ti ho vyhodiť. Ty máš predsa normálnu zmluvu na Tvoje meno, on nemá nič a nemá právo tam bývať.

ahjaj

"a po troch mesiacoch čo sa ku mne nasťahoval" - vyhoď ho. To, že si vybaví, aby bol byt prepísaný ne neho, tomu sa dá zabrániť tak, že pôjdeš na políciu a povieš, ako sa veci majú.