Lubrikačný gél vo frajerovom aute -potrebujem názor mužov

Príspevok v téme: Lubrikačný gél vo frajerovom aute -potrebujem názor mužov
SimonkaDE

Ahojte! Pred nedávnom som pri šoférovaní frajerovho auta našla vo dverách (šoféra) lubrikačný gél,ktorý bol zjavne viackrát použitý- ocapkaný a poloprázdny.Ako vysvetlenie mi podal story,v ktorej dostal lubrikant od kamaráta niekedy pred 4 mesiacmi na vyskúšanie ,ale zabudol ho v aute.A ja viem,že tam ten gél nebol,lebo som medzičasom šoférovala veľakrát. Samozrejme prišlo prisahanie na všetko možné,že on ho nepoužil,že ma nepodviedol atď...Tomu ja absolútne neverím.Otázka však je-na koľko je pravdepodobné,že dá muž mužovi otvorený používaný lubrikant na vyskúšanie???Ja by som v živote nikomu ani sestre také niečo nedala!Ukončujem s ním viacročný vzťah a chcem počuť nestranné názory.Ďakujem za Vaše reakcie!

JanaKe

Drzim palce, urobila si dobre, to hovado posli docerta hajzla ..
Klame ti a caka ze mu naivne uveris :-D
Curak jeden, a ludia podomnou maju pravdu bud je buzerant alebo si do auta berie prostitutky..
Ked som mala 19 nasla som v aute frajera ruz a tvrdil mi ze viezol kolegynu z prace a asi jej vypadol z kabelky ked hladala kluce od bytu. Ja som nieco tusila ale nechala som ho v tom ze ano ano.mas asi pravdu a tvarila som sa akoze nic sa nedeje ..
Lenze ked som mu raz mrkla mobil doma ked odbehol von za kamosom nieco odniest pozrela som historiu hovorov, mesenger a smsky a medzi istou zenskou a nebola to jeho kolegyna ale neznama a nim bola casta konverzacia ako som zistila aj dost intimneho razu. Takze som mala jasny dokaz ze ma podvadza a ten ruz bol jej. Ono tam bolo viacej dokazou ale nlto by bolo nadlho pisania :-D

totojepravda

Tak dievca zlate
Len tolko k tomu
Su dve moznosti
Bud je gay a pcha svojho vtaka do muzskej riti svojho kamosa alebo viacerych muzov
alebo
Si do auta berie stetky (kurwy)
To co ti nakecal su take blaboly ze uz nic lepsie z huby nevedel vypustit.
Takze ruky prec a vaginu tiez lebo ta niecim nakazi ..

dobreuz

Hahaha4 má v niečom pravdu - dnes už vernosť takmer neexistuje, ďalší dobrý dôvod na nehľadanie vzťahu.

SimonkaDE

LucydB - tak to mi otvorene moze povedat-take tajnosti nemame absolutne a sex mame dost casto celu tu dobu co sme spolu boli.Keby mi to z neviem akych pricin nechcel povedat,tak sorry ale v aute-nema tam nikdy ani len vreckovky takze neverim???A hlavne keby mi povie,ze to ma len pre seba tak vie,ze moja reakcia by nebola pohorsujuca,ja mu otvorene hovorim o takych veciach,tak nepochybujem,ze by aj on nepriznal(nie je ziadny hanblivy introvert skor naopak,sex je pre neho najdolezitejsia vec v zivote a netaji sa tym,ani tym ze je milovnikom krasnych zien)

SimonkaDE

LucydB - tak to mi otvorene moze povedat-take tajnosti nemame absolutne a sex mame dost casto celu tu dobu co sme spolu boli.Keby mi to z neviem akych pricin nechcel povedat,tak sorry ale v aute-nema tam nikdy ani len vreckovky takze neverim???A hlavne keby mi povie,ze to ma len pre seba tak vie,ze moja reakcia by nebola pohorsujuca,ja mu otvorene hovorim o takych veciach,tak nepochybujem,ze by aj on nepriznal(nie je ziadny hanblivy introvert skor naopak,sex je pre neho najdolezitejsia vec v zivote a netaji sa tym,ani tym ze je milovnikom krasnych zien)

SimonkaDE

Zuzulik8- Akoby si mi z duse hovorila,presne to tak je,za cely nas vztah stale nezmyselne a absolutne nelogicke obvinivanie mojej osoby.Dost som si uz vypocula aka som zla,taka a hentaka,ked dobre viem,ze to nie je pravda a nema na to ani jediny dokaz.Sice ma chcel najskor utopit v argumentoch typu-a preco by som to robil,ved mame super sex,ved ta lubim,ved hento a toto.Ale cisto pragmaticky je naozaj velmi nizka pravdepodobnost,ze hovori pravdu.Tak to bola posledna ceresnicka na torte a povedala som koniec tomuto toxickemu vztahu.Viem,ze sa bal,ze ho ja opustim alebo podvediem,lebo som mladsia,ovela krajsia(objektivne),sebavedoma a ako tak inteligentna-hoci co sa veci lasky,vztahov a naivity tyka som uplny dement.

Zuzulik8

A to co si spomenula, ked ti napisal byvaly kolega z prace a on vyvadzal, tak to je presne ono. Jeho komplexy. Neveri si, je zakomplexovany a taki podvadzaju v podstate pravidelne. On sa boji ze ty ho urcite podvedies a tak si povie - podvediem ju skor ako ona mna aby sme si boli kvit a ked tak urobi, jeho ego stupne a kym predtym sa citil mizerne, po tomto sa citi dobre. Co na tom, ze podozrenia tychto zakomplexovancov sa v drvivej vacsine nezakladaju na pravde a partner im v skutocnosti nikdy nezahol a ani to nikdy nemal v umysle. Prec od neho. Ty mu ego nezvysis, to sa neda tak lahko, on by musel chciet na sebe pracovat, dochadzat dlhodobo v psychologovi. Ale to takyto nechcu a chybu su nikdy nepriznaju. Vzdy budu len partnera obvinovat.

Zuzulik8

Rozhodla si sa spravne. A nie je pravda ze podvadza kazdy jeden chlap. Podvadzaju egoisti a hlavne zakomplexovani muzi, ti uplne najviac. Ale je stale dost chlapov co nepodvadzaju, to su ti co maju zdrave sebavedomie. Taki lubia svoju partnerku aj ked nie je dokonala a ma chyby (a kto nema) a nestoji im za to znicit si krasny vztah pre nejake chvilkove pocity rozkose a pre zvysenie si vlastneho ega. Vacsinou to robia ani nie preto, zeby ta druha bola lepsia v posteli ale preto, ze ich zakomplexovane ego sa na chvilu zdvihne a mozu si hovorit aki su kanci a mnohi sa tym chvalia aj kamaratom a ked od nich dostanu slova uznania tak im to robi strasne dobre. Tie pocity uznania od kamaratov im casto robia ovela lepsie ako ten samotny sex.