Priateľkine pretvarky

Príspevok v téme: Priateľkine pretvarky
Zufaly martin

Čo mám robiť keď som s priateľkou 7 mesiacov a mal som pocit že sa predomnou pretvaruje a nedavno sa mi priznala že to tak je proste poznak kopec dievčat ktore sa nepretvaruju pred nikým ale ona ,ona je iná predomnou sa pretvaruje a s kamarátkami sa zabáva a je "sama sebou" alebo sa citi viac lepšie pri nich a mi napisala že sa boji byť taka sama sebou že sa boji že by ma stratila ale ja ju chcem spoznať podľa jej pravej stránky a nie cez pretvárky neviem čo mam robiť dať tomu čas a prestane to alebo mi poraďte lebo ja fakt neviem

kikca1988

Moc to nehrotit, sadni si s nou povedz jej ze chces aby bola sama sebou, ze sa nemusi na nic hrat a daj jej cas.

kikca1988

Moc to nehrotit, sadni si s nou povedz jej ze chces aby bola sama sebou, ze sa nemusi na nic hrat a daj jej cas.

kikca1988

Moc to nehrotit, sadni si s nou povedz jej ze chces aby bola sama sebou, ze sa nemusi na nic hrat a daj jej cas.

kikca1988

Moc to nehrotit, sadni si s nou povedz jej ze chces aby bola sama sebou, ze sa nemusi na nic hrat a daj jej cas.

kikca1988

Moc to nehrotit, sadni si s nou povedz jej ze chces aby bola sama sebou, ze sa nemusi na nic hrat a daj jej cas.

kikca1988

Moc to nehrotit, sadni si s nou povedz jej ze chces aby bola sama sebou, ze sa nemusi na nic hrat a daj jej cas.

kikca1988

Moc to nehrotit, sadni si s nou povedz jej ze chces aby bola sama sebou, ze sa nemusi na nic hrat a daj jej cas.

petroneta

čo máš robiť? A ešte ten výraz zúfalý? Tak predovšetkým nerobiť z komára somára. Aj ty inak komunikuješ s mamou, a inak so susedou. Každému ukážeš inú časť svojej osobnosti. Keď sa dvaja ľudia dobre poznajú, až potom dokážu byť úplne spontánni. Nebyť spontánny a byť pokrytecký, či pretvarovať sa, je trochu rozdiel- nie? Často sa "pretvarujú" aj chlapi. Napr. pred kamarátmi sa kľudne vulgárne vyjadrujú, pred priateľkou nie.

deltajeden

proste sa k sebe nehodíte, ked sa s tebou neciti dobre nie je čo riešiť... jedine sa rozisť a chodte si kazdy svojou cestou... to su tie nasilu vztahy kedy chodia spolu ludia len koli tomu aby chodili s niekym...