Je uchyl alebo je to normalne vo vztahu?

Príspevok v téme: Je uchyl alebo je to normalne vo vztahu?
zena24

Je to moj prvy vztah a neviem ci je toto normlane alebo som natrafila na uchylneho zvrhlika ..
On ma 33 ja 24.
Zo zaciatku bol fajn normalka ale tyzdne ubiehali a jeho chute zacali vychadzat na povrh. Zdoveril sa mi ked sme sa rozpravali o sexe co kto ma rad a po com tuzi ze ma rad ked sa zena oblecie do sexi pradla so lodickami na vysokom opatku, ma rad ak mu zena robi fajku aj s vystrekom do hrdla co ja zas nie a ani sa nechystam s tym suhlasit to som mu otvorene povedala ze nech toto necaka, dalej ze ma rad ak vidi ako zena robi svoju potrebu na wecku ako moci a kadi a on sa moze divat a masturbovat pritom ..bleee, dost uchylne.. dalej ze ho vzrusuje ked on sa vymoci na zenu pocas suloze a tiez ona nanho, ked jej moze strkat prsty do ust a najma do vafiny pri prstovani a potom jej do ust ..bleeee
Proste pre mna je to dost psycho. Keby ste ho vsak stretli na ulici alebo by prisiel k vam na navstevu vobec by ste to o nom nepovedali ze nieco take v jeho hlave tkvie.
Pracuje ho veducej funkcii v jednej firme, dobre obleceny, upraveny, uhladeny, podla najnovsiej mody, oholeny, vystrihany, pekne auto na com si da zalezat...
proste vie co sa patri a do akej kategorie patri v spolocnosti ale toto som od neho teda necakala. A nepovedal mi to dnes ze prvy april. Toto mi vravi zakazdym ked sa na tuto temu bavime a ked to(sex) robime.
Kamaratka ma varovala ze.ked ma take chite ze urcite chodi do bordelu a tam to robia stetky a on s nimi, ze notmapane milujuci muz po takych zvrjlostiach netuzi iba podla jej slov.. kure*nik

made in

a tento aky uchyl, najdi si clanok - Zoufalá Vlastina Svátková: Manžel ji doma terorizuje kamerami! V plánu i záchod
ona je doma a on vyzaduje zapnute kamery
to, ze on bol na materskej je takisto dost nezvykle, ona byvala bulimicka

OSN

Nick Somuz
Tak toto co dievca opisuje urcite nebude normalne. Honit si pri sledovani niekoho ako sere ci cura je co uz? Chora zvratenost..
Tuzit byt tamponom vo vagine svojej milovanej ci tuzit vidiet ako si meni tampon a masturbovat? Fuj!
Chciet ostat svoju milovanu pocas sexu ci chciet aby ostala mna? Chore!
Nech sa da liecit!
A ty holka si najdi ineho lebo tento to nema v hlave zdravo poskladane. Nejaky zvratenec a ktovie ci nema rad sadomaso...
Vsetko co sa vymyka normalu je chore.
Takze nick Sommuz ty chces povedat ze to tiez praktizujes? Co je natom normalne?

Irenn-a31

...Fuuuha, tak od takeho chlapa by som rychlo dala ruky prec...Podla mna to vobec nie je normalne, ked ma taketo chutky...A pokial ty s tym mas problem, tak vam to po case klapat prestane...

rulala

prosím ťa, zakladatelka, ozvi sa mi na mail
natabobo24@gmail.com
zazivam UPLNE presne nieco podobne a nemam sa s kym o tom porozpravat, hanbim sa, prosim ta ozvi sa mi. Velmi by som bola vdacna za vymenu par mailov ohladom tohto. To nikto nevie,co prezivam tiez ako ty. To dokaze pochopit iba taka zena,co to zaziva.

Slobodnemaciatko

To su tie mlade a naivne. Myslia si ake terno si uchmatli a nakoniec zistia, ze samotneho diabla. Odporucam ti utekat z kratsej cesty. Pri sexe sa to kludne moze zvrhnut pre teba velmi nezelanym smerom, lebo vsetko na teba este nevybalil. A kamaratka ma pravdu. Este ta niecim aj nakazi ako bonus. A ze pre priatelku bol prilis dobry? Akoze v com? To ona bola pre neho prilis dobra. Cez internet mladym a naivnym nakeca, co chce. Chod sa porozpravat s nou osobne a mozno budes velmi prekvapena.