unava, bolesti, slabost, teplota - zufalstvo

Príspevok v téme: unava, bolesti, slabost, teplota - zufalstvo
MagdalenaSlavk

dobry den, asi pred pol rokom som mala obyc chripku, vylezala som ju a par dni bolo vsetko ok, ale potom zo dna na den na mna padla unava, zrazu som prestala spavat, neda sa mi zaspat a ked uz zaspim o par hodin sa zobudim, rozboleli ma klby, svaly, mierne zvysena teplota. po prejdeni 1km mam slabe nohy, nevladzem, stale nonstop mam obrovsku unavu. u lekara som bola asi milion krat, nic nenasiela a poslal ma za psychiatrom. vsetky vysetrenia mam ok. nechapem pre co sa teda citim ako 5 minut pred smrtou.

Tomas12345

ahjaj :

No ok, ale teraz konkrétne k téme. Prečo by SUKL sám od seba prišiel so správou o škodlivosti ATB ked udajne podla dotyčného SUKL zatajuje informácie a publikuje nesprávne štatistiky ?

Nevšimli by si tie nesprávne štatistiky na svojich pacientoch ako prví obvodní lekári ? Alebo azda sa dá veriť tomu že sú vsetci lekári zmanipulovaní ???

ahjaj

v zdravotníctve sa bežne zatajujú informácie. Syn bol na očkovaní DTP. Dostal po ňom horúčku 40,3 stupňov a ťažko dýchal. Nikde sa neurobil zápis z toho. V noci som s ním na pohotovosti nebola, zrážala som mu obkladmi teplotu a ráno, keď som išla, keď mal už len 39,8 stupňov, povedali, že to je dobré, že mu klesá, a že miesto klasického sirupu mu mám dať čípky proti horúčke. V zdravotnej dokumentácii zápis neurobili.

Tomas12345

SPT :

Tá incidencia nepotvrdzuje domnienku že ide o častý výskyt.

A že su štatistiky zmanipulovane ? To si nemyslím, pretože v tom by muselo klamať velmi vela ludí počnúc od praktickych doktoroch. Kebyže sú tie vážne nežiaduce ucinky časté, tak praktický doktori by boli prvý ktorý by si toho všimli.

Ak by niekto falšoval štatistky, prečo sa teda nepostaral o to aby tento liek nebol takto negatívne publikovaný na internete ? Uz to ze zdravotníctvo sa rozhodlo samo od seba napísať o negatívach týchto antibiotík je už dost silný fakt na to, že nejde o žiadne zatajovanie.

SPT

To nie je o hneve Tomas, tu ide uz o moj zivot som natom velmi zle... kazdy den dostavam od ludi maul ze nevedia co robit a potrebuju pomoc... mesiac mi trvalo kym som prisiel nato ako sa da z toho dostat... vcera mi jedna pani napisala ze to nepredychala a 2x odpadla .... a toto sa deje dennodenne... ziadne antibiotika nemaju taku skodlivost ako prave toto spektrum... preto sa uz dohaduje o ich vyradeni... manu sa podavat len naozaj vo vaznych smrtiacich infekciach na zachranu zivota ale nie na obycajny zapal mocovych ciest alebo prostaty a pritom ani nevedia ci ide o infekciu ked sa ani netrapia tym aby spravili kultivaciu ale rovno nasadia ...preco som neprestal brat pretoze som si myslel ze je to zo zapalu ta bolest v nohach ze tie atb uz ucinkuju... potom sa to az zacalo nejako kopit ale uz aj po 1 tablete je pozde... je to tikajuca bomba a potiaze pridu postupne ...

Tomas12345

SPT :

Chápem že si na tie antibiotiká nahnevaný, ale musíš sa pozerať na to štatisticky, a štatistika hovorí tak že incidencia vážnych neziaducich ucinkov je minimálna, asi podobná velká ako pri Paralene.

A mimochodom prečo si to neprestal užívat už po prvej tabletke ked sa ty objavili tie neziaduce ucinky ?

SPT

m.leva-net.webnode.cz

Pre tych ktori si myslia ze vas ATB (chinolonove/fluo.) na 100 p. vylúčenia a nic vam nesposobia. Najdete ma dole v sekcii po prezyvkou GINN

SPT

Tomas, pred mesiacom som bral chinolony a ano, ten clanok je pravda a je smutne a... nechcem nadavat ze po desiatich rokoch len teraz zacnu vydavat varovania a staznosti. Som oriamym ucastnikom otravy cyprofloxacinu. Mam vsetko co je ovsiahnite v clanku sme. Bolesti svalov zacali uz po prvej tablete, ludia nevietr si to ani predstavit co to je a ako vam to znici zdravie a zivot. Liecim sa na zapal prostaty a boli mi nsto predpisane atb cyprofloxacin. 2 tyzdne som lezal v posteli nevedel som sa hybat. Doteraz po 2 mesiacoch mam stale problemy. Zle videnie, resp blurred vvision, floaters, neviem zaostrit, pukanie klbov, bilest a pichanie svalov, tinnitus, zle priesyorove videnie (vidim krivo hrany)... srdcova arytmia, bolesti hlavy,... zo zaciatku som sa mal chut zabit. No detox je ucinny sposob ako sa z roho dostat ale je to na velmi dlhe trate a hlavne drahe ... cca 150 e vsetky supplementyna 2 mesiace.

Tomas12345

Bubliii :

A vysvetlíš mi tú logiku veci, že zareaguješ na môj príspevok a očakávaš že ja na ten príspevok nebudem reagovať, a nepodám na to svoje vlastné argumenty ? Bojíš sa diskusie, alebo čo sú toto za spôsoby, že napíšem ako sa druhí mýli, a zakážem druhému aby na to reagoval ?

Skade som to vyčítal ? No stade čo si napísala, že kebyže ty nejaký doktor ponúkne tie ATB tak by si si vyžiadala iné.... Vidieť že si sa nechala nachytať danými článkami a teraz máš fobiu z tých ATB... odporcovia ATB dosiahli svoje.... a toto je to o čom som celý čas tu písal ! Ale neodpovedala si mi na otázku, aký zmysel má báť sa tých ATB ktoré maju incidenciu vážných neziaducich ucinkov asi rovnako velku akú ma paralen ? Alebo sa bojíš snad i paralenu ?

"Lebo ja som ta nikde neoslovila menom, nikde som ta nevyzyvala aby si na mna reagoval."

Reagovala si na môj príspevok, takže je jasné že tvoj príspevok bol mierený na mna. A neviem či nevieš ako to na diskusnych forach chodí, ale na diskusných forach sa jednoducho reaguje na príspevky, o tom diskusné fora sú, takže neviem čo na tom vidíš zlého že som na tvoj príspevok zareagoval.

Ja s tebou diskutujem normálne, ty si tá čo sa tu začína urážať a odchádza z diskusie, ked ty dochádzaju argumenty. Ja len nechápem aký zmysel má urážať sa, však predsa povedať že neviem argumentovať na tvoj argument nie je hanba. Sme ludia a mali by sme si priznať ked niečo nevieme a nie urážať sa tu.