Bojím sa vzťahu

Príspevok v téme: Bojím sa vzťahu
nevmuz66

Takže začnem takto... Bojím sa vzťahu XD...Áno viem že je to strašne zlý dôvod na novú tému, ale rozhodla som sa že by som na to rada počula názory viacerých ľudí, či už negatívne alebo pozitívne. Nie som taká že ostatní majú tak aj ja musím mať, ale keďže som jediná baba v triede ktorá ešte nikdy nikoho nemala ťažko sa to už niekedy počúva... Otázky, že vraj prečo taká,, veľmi pekná" baba ako ja nikoho nemá, či som lesba, alebo či trpím nejakými vážnimi psychickými problémami. Aj toto sa o mne na škole šušká, a najmä medzi chalanmi.Aj keď po mne chalani leteli, balili ma, vyznávali sa mi, z mojej strany to proste nešlo a bohužiaľ je to tak až doteraz. V každom vidím svojho otca s ktorým som nemala práve najlepšie odžité detstvo, až panický strach pri predstave z niekým chodiť,strach z fyzického násilia, z rozchodu . A vždy sa zopakuje presne ten istý scenár...hovorila som o tom aj s psychológom, no tá mi na to s počudovanim nič nepovedala. Už neviem jak sa mám toho strachu zbaviť... Aby sa ma potom niekto v komentároch zasa nepýtal, tak mám 17.

ReLa

Poponahlaj sa, kym si mlada, pekna a tvoja dusa ma prevahu nad telom-kym si takto,tak mas sancu na vztah. (Nechcem tym povedat, ze mas hned skocit do nejakeho vztahu a potomhopkat z jedneho vztahu do ruheho a tak). To radsej nijaky. neskor vsak zistis sama ako to je...ze sa vlastne boji s a velmi opravnene. Davaj si na seba pozor.

neskusena

Ja mám 24 a tiež som nemala žiaden vzťah doposiaľ.... Nerieš to, si veľmi mladá, čo ma prísť to príde :-)

Kontr0lor

Ja sa tiež bojím vzťahu :D V 24 som ho ešte nezažil a vôbec netuším ako by som takú výzvu zvládol. Ale nebojím sa iných vecí ktorých sa veľa ľudí bojí tak je to tak vykompenzované :D

dobreuz

Ja mám 19 (o necelé 2 mesiace 20) a tiež som nemal vzťah a v podstate si ani neviem predstaviť aké by to bolo mať vzťah. Ale nič nenormálne na tom nie je, podľa mňa je nenormálne skákať zo vzťahu do vzťahu ako niektorí. To len dnešná spoločnosť je chorá a myslí si, že keď niekto nemá vzťah je automaticky gay/lesba. Nič si z toho nerob, aj tak o dva roky skončíš strednú školu a svojich spolužiakov už nikdy nemusíš vidieť.

samasama

Máš 17 nikde neje napisane že musis mať vzťah..ja mám 18 a tiež som nikdy nemala a tu som ...klidek...na reči ostatnych sa možeš zvysoka vieš čo .
Nech si vravia a myslia čo chcu ich problém ne tvoj...