Poškodené auto - vinník neznámy

Príspevok v téme: Poškodené auto - vinník neznámy
Macelkoo54

Dobrý deň, prosím poraďte. Neviem či už niekto mal podobnú skúsenosť.
Bol som na návšteve, svoje auto (Kia Ceed) som zaparkoval na parkovisko, ktoré bolo na sídlisku. Niekto mi do neho nabúral - prevalené a oškreté sú vodičove dvere. Nikto to nevidel a ani kamera tam nie je. Stálo za to pravdepodobne v večer, alebo v noci.
Keďže mám na aute uzatvorené havarijné poistenie (spoluúčasť 50€), tak som sa rozhodol to využiť a auto dať opraviť. Problém je v tom, či musím volať políciu? Viem, že netreba, ak škoda nepresiahla 4000€ a nikto sa nezranil. Ale ak je vinník neznámi tak neviem. Je to zbytočne, nenájdu ho aj tak, ale jedná sa len kvôli poisťovní. Auto mám poistené v ČSOB poisťovní.
Ďakujem

SoriaNella

A proč to teda sleduješ furt, když tě to tak štve? Ja nelezu do for, když vidím, že na to mám jiný názor a nebo mě to štve.
Jenže jsi zvědavá slepicka, která chce jen jet proti proudu, ale stejně furt tam chodí a čumí, kdo co napsal.
To je pro mě wtf.
A ty nás v předešlých tématech taky jsi nazývala různými přívlastky a blbý ti to nebylo.
Holka, máš dvojí metr. A děkuji, že nám to nahlasujes, sice nemáš koule sama přiznat tady pravdu, ale kliknout na tlačítko nahlásit ti jde velice snadno, že?

Eeeban

Ale stale sem chodi a v kazdom prispevku nezabudne upozornit na to, ze je strasne krasna a strasne inteligentna, len sa skryva pod roznymi nickmi. Asi je pokakana z dobreuza, ze by sa jej chcel pomstit :-D ved nic ine ako toto forum nema.

elo1

lol uz si zabudla na svoje advoktske skusky? ale uprimne ak by som si mohol vybrat, poziadal by som radu radsej od nej. ty sice vsade pises ze si pravnik, ale tie tvoje rady nestoja ani za deravy gros. nie som omen

SofiaElla

Milý elo alias niekto iný (Omen?), aké skúšky máš na mysli? A ty si už doštudoval/a aspoň strednú školu? Naozaj si myslíš, že sa tebou budem zaoberať, len pre tvoje komplexy? Nebudem. Moje absolútne posledné vyjadrenie v tomto príspevku: zaoberajte sa sami sebou, rozmýšľajte nad sebou a vzdelávajte sa. Vzdelanie dá človeku veľmi mnoho.