začali by ste chodiť s niekým s veľmi silnou depresiou???

lencok1

on ma jasnú predstavu...chce v našom vzťahu napredovať, chcel by už aj so mnou bývať ale ja si to neveim predstaviť, neveim si s ním budúcnosť predstaviť...on o tom neustále básni, ale ja mám z toho strach...

mamca

Lencok,tak keď ste sa veľakrát rozprávali,akú predstavu spoločného vzťahu má tvoj priateľ? Okrem toho,aká máš byť ty,hovorí aj o tom,aký je on sám? So sebou je spokojný?

lencok1

vela krat sme sa rozpravali...odkedy sa vratil z ameriky je uplne vymeneny, slovnik strasny, vyjadrovanie nic moc, nervozny, podrazdeny, uplne sa zmenil, nie je to ten clovek ktoreho som tak milovala...mal to tazke...lenze ja neveim zvladat problemy oboch, prave jeho problemy a problemy jeho rodiny ma dostali na dno...

2 lencok

lencok myslel som si, ze ste spolu stastny, aspon tak si to opisovala a teraz toto. treba si uvedomit, ze kazdy vztah skor ci neskor zazije krizu a mozno nou prdchadza aj ten vas vztah. ale ak mas pocit, ze to nema vyznam, tak by bolo lepsie asi z toho vztahu vycuvat lebo to uz nie je laska, ale zufalstvo co ta pri nom drzi. a mozno prechadza nejakou krizou aj on, ma nejaky problem, len nevie ti to dat najavo. rozpravali ste sa o tom?

lencok1

milosko zaobstaram si...
zistila som jednu vec a to ze ked som s priatelom tak som velmi nervozna, on je starsne vytazeny, vystresovany, zda sa mi velmi hruby...ja potrebujem aby niekto pomohol mne, a mam pocit ze este ja mam pomahat jemu...velmi pri sebe potrebujem citliveho cloveka ktory by ma vedel pochopit, ale neveim sa od tohoto vztahu odtrhnut, trva uz sedem rokov, mam pocit ze kym to neurobim nebudem stastna...vela krat ma citovo vydieral, zakazoval mi chodit von s kamaratmi, len ked mi zavolal nejaky chalan mala som z toho hotove peklo...chce ma mat len pre seba akoby som bola nejaky majetok...stale si robi srandu zo vsetkeho, vazne debaty neexistuju, som slaboch s tym seknut...:(, ako mi kamosi hovoria z krasneho a mileho dievcata sa stava utrapene a zivotom domlatene...

2 depka

pozri ako som napisal. ak si myslis, ze by sa predsa len mohol vratit, tak to este raz vyskusaj. ale musis ratat s tym, ze ta znovu odmietne. a ak to vyskusas a odmietne ta, tak to uz nechaj tak. tazko povedat co by som robil na tvojom mieste, ale skor by som to nechal tak lebo to sa clovek len zbytocne trapi.

depka

hej, ale naposledy mi napísal, čiže pred chvíľou, že si zaslúžim lepšieho a najlepšie bude keď na neho zabudnem...
mňa to veľmi bolí keď to musím čítať...