začali by ste chodiť s niekým s veľmi silnou depresiou???

lencok1

ale isty zlom u mna nastal, uz sa zato nehanbim, otvorenesom o tom povedala mnohym ludom, co o tom doteraz nevedeli a mienim v tom pokracovat...

lencok1

lenze toho sa ja bojim ci zvladnem byt maminou, ci mam tu sancu aj ked beriem ad, vies milosko keby sa mi to nevratilo nerozmyslam takto...ale mna depresia prenasleduje uz siestym rokom, teda sa vracia v urcitych fazach mojho zivota...a najhorsie je ze som si prestala vazit samu seba, ze hladam na sebe len chyby...

2 mamca

alebo aj tak sa to da povedat. ono ani tak netreba rozmyslat nad tym zmyslom zivota. treba mat svoje hodnoty, nazory, ciele a proste zit. mozno prave to je zmyslom zivota. zit.

mamča

Uffff,tak zmyslom života som sa kedysi zaoberala,teraz ho žijem.A nebudem tvrdiť,aký je vždy úžaný...Každý minulý deň ma doviedol až sem,každá minulá hodina má v tej skladačke význam..Bez nich by to nešlo.Koľko krásnych ľudí mi prešlo a prechádza životom...Niektorí na chvíľu,iní nadlho.V nich sa vidím..A ja zas zo seba vysielam ich krásu...

2 lencok

akoze nevies co je to laska? ved ti chyba a prave to je ta laska. keby ti nechybal tak by si ho nelubila, teda nevedela by si co je to laska. necitam to vsetko a podrobne......a na ako dlho isiel prec? ved ste spolu v kontakte, nie?

lencok1

ked ja mam pocit ze neveim co je laska...odkedy mi nahle odisiel priatel na dlho prec a som tu ostala sama odvtedy sa neviem citovo pozbierat

2 lencok

ale ved v zivote su aj svetle okamihy a nie len tie zle a tragicke. zmysel zivota je v tom co ta robi stastnou. to pre co zijes. napriklad laska.

lencok1

ja mam taky zvlastyn pocit dlhsi cas, ako mi pred mesiacom umrela stara mama, pytam sa aky je vlastne zmysel zivota cloveka? ked aj tak raz umrieme...a odchadzaji ti co ich lubime, ako sa mam s tymto vysporiadat, ako sa mam oslobodit od strachu...preco to tak boli, preco ten zivot tak boli, preco...

mamča

Ježiši,ja kým niečo napíšem,to sa aj doba dinosaurov vráti... A ešte to opisovanie písmen z obrázku vľavo,keď chcem odpovedať...Štyri myšlienky mi medzitým utečú.Zachytím aspoň tú poslednú: Život je pes....a preto najlepší priateľ človeka.