Skúsenosť s firmou Vekra

Príspevok v téme: Skúsenosť s firmou Vekra
RisoHlad

Zdravím. V lete ideme prerábať a zháňam firmu čo robí okná dobrej kvality. Zatiaľ som len tak pozeral na nete čo majú firmy za ponuky a našiel som firmu Vekra čo je ževraj česká firma. Bol by som veru radšej keby som mal naše okná, teda susedov ako nejaké dovážené bohvie z kadiaľ. V ponuke som videl že robia hodne druhov. Hľadáme viacmenej okná s dobrou izoláciou aj kôli teplu v dome a aj aby zabraňovali pretekaniu. VIdeli sme u nich nejaké okná čo ponúkajú aj nejaké výstuhy a extra izolačné prvky čo by sa nám hodilo. Bol by som rád za vaše názory poprípade rady.

Muro40

My sme prerábali dom, teda sme dostavovali a táto firma nám robila jeden HS portál, keďže firma čo nám robila okná už neexistuje.  Inak dobrá práca, aj výberom sme to zľadili s tými oknami a veľmi jednoduchá manipulácia, dokonca aj pre deti. 

RisoHlad

Chceme len plastovné nejakej vyššej triedy. Zatiaľ sme si dali vypracovať nezáväznú objednávku a aj s cenou sme veru spokojní

Fitto456

My máme od nich nové len pár mesiacov. Dávali sme si okná Premium so špeciálnou výstuhou, majú izolačné vložky v komorách takže izolujú dobre. Mali by byť odolnejšie aj voči roseniu ale zatiaľ sme s nimi za ten čas problém nemali. Verím že zvládneme aj silné mrazy, no ale to sa v zime uvidí?

Ivovo35

Čaves. Máme od nich plastové s trojsklom už asi druhým rokom. Firma fajn a aj šikovný chlapi boli pri zakladaní. S oknami neni problém. Aké okná chcete?