Rozchod, jeho mama atd

Príspevok v téme: Rozchod, jeho mama atd
DaSola

Ahojte . V oktobri som sa rozisla po 8 rokoch s priatelom. Neboli sme zasnubeni nikdy sme spolu nebývali a videli smesa pa krat za tyzden . V den mojho volna sme robili stale to iste nemalj sne spoločne koníčky. Chcela som to ykoncit sko ale vzdy ma uprosil ze sa to zmeni atd . Kedze koli praci sme aa niekedy aj 4 mesiace nevideli bol ten askytocne straveny cas spolu cez whatsapp 8 rokov nazivo omnoho menej . Poznala som jeho rodinu on moju nie . On zacal s jeho rozhodnutia prerabat spodok domu pod jeho rodicmi mysliac si ze tam budeme spolu byvat . Akk gesgo je to pekne ale ja som jo vela krat volala do podnajmu so mnou ale on povedal ze pokial byvam s inymi ludmi ( moja kamaratka a jej priatel ) tak tk nelripada do uvahy . Uz pocas nasho vztahu mal probleny s kolenom . A minuly rok aj s vlasmi ze niekede mu nerastu atď musi brat lieky a velmi je a to úpätí casto ni dal najavo ze urcite nenozem chapat ako sa citi .chcela som to ukončiť aj njnuly rok ale zas ma uprosil a vravel ze si nieco spravi tak som sa zlakla a boli smee este spolu . V oktobri skm sa s nim rozisla potom som aa stretla s mojim kolegom ktori mk pomobol a zalubila som sa doneho a pocase sme sa dokopy . Sampzrejme moj ex robil velke sceny a este an teraz ked preslo 5 nesiacov on to nepovedal doma lebo si da zalezat co povedia ostani . Byva z rodicmi (ma 38 rokov) a jeho nama ho vodela plakat tak jej povesal ze ja uz sa k nemu nevratim tak mi zacala pisat ona ( pred tym sme sa bavili len tak ked som bola u noch na veceri ) ze sa o neho boji a mam sa k benu vratit . Povedala som ze uz niekoho mam a ona mi vskratke povedala ze mam urobit vsetko preto aby sa on mal dobre lebo na zdravotbe problemi (problem so srdcom a depresiu ) . Citim ze mi to dava za vinu a vidim ako ho sleduje kedy pride domov z roboty alebo sa mu hrabe vo vreckach a pyta sa ma ake lieky kupoval. Ja s nim som v kobtakte ale len lebo nu chcem pokpct ale on chce aby sne boli spolu a o insom nevravi . Povedal mi aj ze ma nenavidi a potpm to lutuje . Atd proste ja citim ako by bol mnou posadnuty a im nezalezi na mne ale len aby sa mal dobre on . Co si o tom myslíte ???

Manipulant

Co ti na to povedat? Ze je to len tvoj zivot, patri len tebe a pokial si niekoho neokradla alebo nezabila, tak nik ti nema pravo nieco vycitat a nutit ta k niecomu. Jeho matka, cista manipulantka-pocity viny, sucitu, to je zaklad manipulacie s ludmi. Prerus akykolvek styk s nimi, to bude najrychlejsie a najucinnejsie a zi to v com sa citis byt stastna.