to naozaj nikto nemal genitalny herpes?

cokoladka

dakujem za odpovede. teraz beriem amoksilvan, tabletky herpesin, mam masticku bactroban a este hypermangan na kupele... inac vela ludi mava herpes na perach, tym padom sa mozno tiez casto objavuje aj ten genitalny, no malo som doteraz o tom pocula.. pohroma...strasnee... ludia, som z toho nestastna... :((( po cely zivot toto mat v sebe ach :((( ;(((

RNG

Treba brat antiviralne doplnky(selen aloe, baza,echinacea, astragalus, vitamin C, collostrum, cesnak...alebo silnejsie: extrakt z olivoveho listu,extrakt z larrey tridentaty(creosot bush)a ine

dr.

troska to upresnim:
genitalny herpes je velmi podobny ako herpes na perach. a velmi casto sa stava ze prave z pier sa herpes prenesie na genitalie pri oralnom styku. samozrejme najcastejsie pohlavne. ale na kupalisku nie. ak je raz herpes uz v tele pri akejkolvek znizenej imunite sa objavi a neda sa uplne vyliecit, da sa mu len predchadzat.mohla si ho chytit od priatela hoci nemal ziadne priznaky ale niekedy v minulosti ho mal...ostava to v tele. da sa len zvysovanim imunity mu predchadzat.
je dolezite navstivit gynekologa ktory ti predpise masti na hojenie a poradi ako mu predchadzat. je dolezite posilnit celkovo imunitu. velmi dobry je epigen spray dostat ho na volno cca 400sk ale za 5 dni mas po priznakoch ale ako som uz pisal ostane to v tebe. moze sa ten sprey pouzivat aj preventivne aj v tehotenstve takze kludne sa treba po styku postriekat aj s priatelom a predidete navratu infekcie. po odzneni priznakov nevidim dovod aby ste museli pouzivat stale kondom.nijak to neovplyvnuje plodnost len ak sa zjavi pred porodom, co sa zvykne tak sa vedie sekciou. ked budete dodrzaiavat zasady hygieny , brat nejake vitaminy na zvysenie imunity budete to mat pod kontrolou.

jajkavajka

Genitalny herpes sa nerovna herpesu na perach, moja, prisaham ti na vsetko, ze toto ziskas len sexom. Na kupalisku si to mohla chytit len tak, ze si tam s niekym s herpakom spala, nijak inak. Spytaj sa lubovolneho gynekologa. Chytila si to od neho, tu nie je o com. Vysev sa nemusi objavit bezprostredne po sexe s nakazenou osobou. Mas trapenie na cely zivot...Dobru fajnotu si chytila.

cokoladka

on ani ja sme nikdy herpes na perach ani nikde inde nemali. cize asi ma nenakazil... ale par dni pred tym ako to u ma prepukoo, som bola na kupalisku. na zachody si nikde nesadam. neviem, ci som to mohla chytit niekde tam...napr vovode alebo kde...

jajkavajka

v ziadnom pripade sa nakazeni genitalnym herpesom nemozu milovat uz nikdy v zivote bez kondomu, to ti je hadam jasne? Utekaj na gyndu, su uz aj oralne tsbletky na to, nemastickuj sa sama...Je to pohlavne prenosna choroba, tak ten tvoj ta nakazil...

cokoladka

diky za rady... ten herpesin vyskusam... to uz asi budem mat navzdy...ak je to ako s oparom na ustach :(((((((((( je to strasne neprijemne, navyse ked to urcite odomna dostane aj moj priatel ;(((((

Ivka 1

Herpes je záležitosť zníženej imunity.
Nestačí sa len natierať mastičkami. To už je hasenie požiaru. Ak nebudeš niečo
robiť s imunitou, vypukne znovu.