to naozaj nikto nemal genitalny herpes?

Antiherpa

Čítala som tu niekoľko tém o genitálnom herpese. Normálne sa čudujem aké majú niektoré ženy na to divné názory. Jedna píše že sa toho nedá zbaviť a druhá sem zase hodí nejaký volno dostupný liek z lekárne a ten to akože hneď odstráni. Moja drsná skúsenosť ma naučila, že ani jedno ani druhé neplatí. Jasné že sme každý iný a nemusí vždy jedna skúsenosť byť vzorom pre druhých. Ale kdo sa chce zbaviť tohto herpesu najskôr by si mal o tom čo najviac naštudovať. Najskôr nech vie čo to vlastne je. A že je to pohlavne prenosné tak to už hádam je jasné aj malému decku. Už viac ludí tu písalo že liečba je strašne dlhá. To môžem potvrdiť. Ja som na tom makala vyše troch rokov a ani sa mi nechce veriť že som to dala nakoľko som človek netrpezlivý. Ale som si proste dala do hlavy že sa nevzdám dokedy herpes neporazím. Predsa ja musím byť silnejšia ako on a to ma držalo nevzdať sa. Takže kto čaká výhru za rok tak bude na 99 percent sklamaný. Je to na dlho ale ide to. Keď si zistíte aký je ten vírus nebezpečný a že to nie je len nepríjemnosť tam dole ale že to má vplyv na celého človeka tak to vám dodá odvahu a vytrváte. Samozrejme sám od seba to človek nezvládne treba natrafiť na toho správneho doktora ktorý s tým má skúsenosti a tiež bude mať s vami trpezlivosť. Len si to nenechajte v tele lebo sa vám postupne dodžube celá imunita.

Jano55578

Valaciclovir je určený na liečbu herpes simplex infekcií postihujúcich kožu a sliznice vrátane primárneho a recidivujúceho genitálneho herpesu.www.valtrexhome.com

informacia

Dobry den, chcela by som sa spýtat, moja kamaratka ma genitalny herpes a chcem spytat ako presne sa to prenasa na druhu osobu,chcem aby bola v klude ked bude s niekym vonku alebo tak.Nemyslim teraz partnera ale aj jej kamaratov a tak, aby to niekto nechytil,a aby sa netrapila potom.

nopredsaja

andie, nepochopila si. Ak niekto ma genitalny herpes a sulozi s partnerom, odporuca sa pouzivat gumka. Akoze mna nemusis poucovat, mam porobene take testy, ktore sa na Slovensko dostanu o x rokov...A sexualne prenosnu chorobu nemam, prv, nez som sa vyspala s partnerom, dokladne som si zistila jeho zdravotny stav...Inak, pri genitaku hrozi zvysena moznost nakazi aj HIV a podobne. Je to strasna pliaga...Chlamydie, syfilis, toto mi partner dotiahnut domov...Ble.

RNG

Podla europskych statistik az 25% ludi ma pozitivny test na genitalny herpes. Ale velkej vacsine sa to nijak neprejavuje. Zrejme maju dost silnu obranu tela (alebo slabu verziu virusu?)

andie

hm, no a nie som si ista, ci kondomom sa ochranis pred herpesom. prenasa sa totiz aj dotykom vonkajsich pohlavnych organov..v kazdom pripade vzdy lepsie s nim.

andie

herpeso virusy ma takmer kazdy z nas..to, ze si ho nikdy nemala (ze sa neprejavil) neznamena, ze si nemala virus. u niekoho sa objavuju cely zivot, u niekoho nikdy..

nopredsaja

dr. tak to ta musim opravit, ty mozno nevidis dovod, aby sa po odozneni vysevu pouzival kondom, ale k prenosu dochádza jednak počas symptomatického obdobia, jednak v období asymptomatického vylučovania vírusu. A pisem to ja, co zijem v mekke vedy a jestvuju tu tabletky proti genitalnemu herpesu, samozrejme, ochranu vzdy odporucaju pouzivat. Prepac, ale nastuduj si aspon najnovsie infosky, ked uz nemas moznost zit tu...

RNG

Herpes virusov je plno,casto mutuju a rozne sa prejavuju.
Preto neustala prevencia a zvysovanie imunity proti nim prirodzenymi prostriedkami(strava ci doplnky vyzivy) je jediny spravny dlhodoby pristup.
Lieky nemozno brat bez nasledkov dlhodobo ale specificke potraviny ci doplnky mozno brat cely zivot