odstavovac

4gabriela58

Ano zvyknem stavu aj nariedit vodou, no to uz musi byt ozas huste, to skor ale robim cez smoothie mixer ako cez odstavovac.

juchio

my poväčšinou odšťavujeme len tie citróny do čaju poprípade pomaranče a mandarínky cez zimu keď si chceme zvýšiť vitamín C. neviem si predstaviť chuť odšťaveného špenátu či repy :D

mantika

kedysi som si myslela ze existuje len taky ten na citrony a pomarance, ale dcera ma oboznamila s tymto vydobytkom technologie a musim uznat ze kedysi by sa velmi hodil doma na vyrobu roznych stiav.

janulienocka2

My zvykneme ovocie, veľa ovocia, mrkvu - kvôli deckám. No my s mužom si zvykneme robiť kadejaké mixy aj s repou či špenátom. A šťavu riedime iba ak je ozaj hustá, no snažíme sa to väčšinou vypiť také aké sa to spraví.

Naty63

u našich sa odšťavovač používa na skoro dennej báze, nevedia si tento výmysel novej doby a technológie vynachváliť. a ja som taká rada keď sa aj táto staršia generácie vie priučiť niečomu novému.

9titinka5

teraz je podla mna super akcia na vitarian.sk, svokrovci si nedavno kupili k vyrociu sadu za 700 a je tam odstavovac, susicka, mixer,noz,flasa

rozmaria83

podla toho kolko sa planuje odstavovat, ak ho budes vyuzivat kazdy den, urcite sa oplati kupit z lepsich, ja mam snekovy hurom a som spokojna, drt uplne sucha, zvladne aj tvrdu zeleninu cviklu atd mam ho z vitarian stranky plus robi aj tie smothie