odstavovac

anjelik1678

ja by som chcela nejaký tichší, lebo však keď si aj ráno orbím šťavu, nechcem zobudiť polku domu.takže kvalita musí byť, aby aj veľa odpadu nebolo zbytočne z toho :)

Katari12

my mame gorenje, s takym piestikom.. www.okay.sk odtial sme kupovali, stal asi cca 100eur.. a zatial ide ako ma,, podla man je lepsie si priplatit :)

JaH

a skusil si pozriet napriklad recenzie od ludi? alebo precitat si testy na nete? ja sa vzdy orientujem podla toho.. necenzurovane.sk mas tam penaznu relaciu, v ktorej sa odstavovac pohybuje a vyberies si niektory z toho, plus pisu aj co dokaze, ako vybrat a take infosky okolo,mne to dost pomaha

martina88

u nas sa tiez osvedcil snekovy hurom, konkretne mame H200, spokojnost po vsetkych strankach, tiez sme mali predtym lacny, odstavujem kazdy den

zanaZ

snekovy tiez si myslim ,ze radsej zainvestovat ako skusat xy lacnejsich, my mame kuvings a pre mna je super ze ma siroke hrdlo, nemusim krajat na drobne kusky, usetri kopec casu

anickaa6

snekovy, ja mam kuvings, robim stavu kazdy den, z lacnych mi furt odfrkavalo a mala som celu kuchynu zababranu, zbytocne vyhodene peniaze co som skusala , radsej jeden a kvalitny

BJ_2

Pocul som , ze dobry pomer kvalita/cena ma ten Hurom. Tie referencie som pocul niekolko krat, necakaj nejaky zazrak , ale za tu cenu uspokojivy. Ale viem to potvrdit len na vertikalny. (to je taky vysoky ako mixer, nie taky podlhovasty) Nieco sa mi mari, ze je jeho viac verzii.