Mam sancu dostat sa na medicinu?

Príspevok v téme: Mam sancu dostat sa na medicinu?
Vilo55

Ahojte,
som byvaly student obchodnej akademie, rok som zostal doma, aby som sa mohol pripravovat na prijimacky na medicinu. Avsak to velmi nevyslo, z chemie takmer nic neviem (len zakladny uvod, atomy.. a z podkladov mozno prvych 100 otazok) a z biologie viem tak 400 otazok z modeloviek. Aj to stale zabudam, ak si ich napr. tyzden nepozriem. Do prijimaciek zostava nieco vyse 2 mesiacov.. Chcem sa spytat ludi, ktori maju osobnu skusenost, oplati sa este zamakat alebo to uz nema cenu? Hlasim sa do BA na LF UK a do MT. Dakujem za odpoved.

Vilo55

Problem je v tom, ze si neviem predstavit studovat nieco ine. K tomu uceniu som sa vzdy snazil dostat, ale ta chemia je dost narocna a neslo to.. Ale som rozhodnuty teraz zacat makat. Vazne uz nemam ani najmensiu sancu?

A tie prispevky odveci, trolluj si dakde inde, kde budes zaujimavy.

sijj

Aj ked by si urobil skušky, aku ešte musiš mať maturitu. Na obchodnej sa uči iné.
Potom treba davať pozor aby pacient nebol nahodou kolega.
Strava je dobra len neznašaju ked si chce pacient vybrať, niečo si treba doniesť ešte, alebo z bufetu.
Okrem 4 sestier su ďalšie 4 na roznašanie stravy, prezliekanie paplonov, upratovanie a pomoc pri bežných činnostiach.
a niekolko kolegov tvojich s ktorými sa navzajom radite, čiže dosť-.
-Doporučujem nespať.
Hovorí sa čím menej tým lepšie.Pomaly ale isto.Pokoj na lôžku

Kikirik

Ak to co pises je pravda uprimne povedane su tvoje sance takmer nulove a zbytocne by si bol zas sklamany. Dostat sa na medinu je v konecnom dosledku to najlahsie s cim budu suhlasit ti co si tou skolou presli. Pretoze ak to teraz je pre teba tazke potom to nezvladnes kedze ide o velke mnozstvo uciva za kratky cas a teraz nezvladas sa naucit par 1000 otazok za rok? Za ten rok si mal uz mat doucovatela z chemie lebo tej treba rozumiet to sa nezbiflis ako biologiu. A kedze si mal strednu aku si mal chybaju ti zaklady na ktorych by si dalej staval.

sij

Nechoď ,život nie je o chemii a podvyhni sa.,budeš sa mať lepšie.
Ale ked sa ti pačia sestričky, ktoré aj doma o tom rozpravaju.......a všade naokolo
Sú 4 na jedného pacienta. , naozaj. Nesmieš kričať na pacienta, a on nemusí,
skladať poklony, môže aj kričať aby počuli.
ale na zlomeninu nepouži klasicku sadru ale niečo lahšie .Lovu zdar.

sij

Nechoď ,život nie je o chemii a podvyhni sa.,budeš sa mať lepšie.
Ale ked sa ti pačia sestričky, ktoré aj doma o tom rozpravaju.......a všade naokolo
Sú 4 na jedného pacienta. , naozaj. Nesmieš kričať na pacienta, a on nemusí,
skladať poklony, môže aj kričať aby počuli.
ale na zlomeninu nepouži klasicku sadru ale niečo lahšie .Lovu zdar.