Kúzlo

witchcraft

Daju sa rôzne veci skúšať ak už v tvojej blízkosti je muž či osoba ktorý/á má záujem o teba a musíš si byť tym istá!
môžeš to rozhýbať, dopomôcť aby niečo prebehlo.. a to jednoducho už len silou vedomia, carovaním a vysielaním svojej energie smerom k nemu..môže to mať aj opačný účinok, tým stratis veľa energie, budeš dlhodobo vycerpana...mne sa to skoro podarilo :D ...
Naviac teraz máš príležitosť keďže mesiac dorastá..nájdi si pohanské rituály alebo rituály na privolavanie lásky..pre tvoje info. ak niečo dnes dokážeš privolať neznamená že okamžite sa tak stane, môže to prísť do týždňa či do roka a nesmies za ten čas prestať na tom mentálne pracovať, čo je najťažšie...

BJ 2

mima331 - nieje to dobre, nerob to, lasku si musis pritiahnut prirodzene, cez srdce. Cez to, kym si vnutri. Nepouzivaj kuzla,

kuzielko

Ahoj ak mozem poradit privolavanie kuzla lasky na konkretneho cloveka nieje dobry napad..skusenost mam taku raz som nieco take skusala aby sa mi clovek ktoreho som chcela vo svojom zivote ozval - vysledok ozyval sa pravidelne ale nikdy to k nicomu dobremu neviedlo. Ak ta niekto nelubi, nechaj ho tak, mozno ta po takom kuzle bude chciet, mozno ta bude lubit, ale nebudete si rozumiet ,alebo tam budu ine prekazky. Skus si do zivota privolat lasku zaobsataraj si ruzenin a kamen si davaj v noci pod vankus pri pribudajucom mesiaci, pripadne si precitaj feng šuej, zisti ktore miesto v tvojom byte patri vztahom a to miesto si uprac zapal tam dve ružove sviečky daj nejaku lubostnu sosku. Napis list kde budes menovat vsetky dobre vlastnosti ktore by si chcela aby tvoj partner mal a spal ho a cakaj na niekoho kto do tvojho zivota patri.

Pag

Ja Vam nieco poviem a dam to pod prisahu, prisaham, ze neklamem. Parkrat som urobil nieco take a ludia mi potom aj opisovali reakcie tych ludi (muzov, zien), ktorych si chcel niekto takto ziskat. Nikdy som z toho nemal dobry pocit, ale stale sa mi niekto na to ozve a prescedci ma, aby som to spravil, lebo vztahy sa rychlo dnes rozpadavaju (aj to o niecom hovori...). Ked ma niekto 2, 3 deti a odide mu zena a podobne. Mne to robi problem, lebo som dost ortodoxne vychovany. One love, one life a s tym uz nic.nenarobim, ani po 300 hod.psychologickych rad.

kuzielko

Ahoj ak mozem poradit privolavanie kuzla lasky na konkretneho cloveka nieje dobry napad..skusenost mam taku raz som nieco take skusala aby sa mi clovek ktoreho som chcela vo svojom zivote ozval - vysledok ozyval sa pravidelne ale nikdy to k nicomu dobremu neviedlo. Ak ta niekto nelubi, nechaj ho tak, mozno ta po takom kuzle bude chciet, mozno ta bude lubit, ale nebudete si rozumiet ,alebo tam budu ine prekazky. Skus si do zivota privolat lasku zaobsataraj si ruzenin a kamen si davaj v noci pod vankus pri pribudajucom mesiaci, pripadne si precitaj feng šuej, zisti ktore miesto v tvojom byte patri vztahom a to miesto si uprac zapal tam dve ružove sviečky daj nejaku lubostnu sosku. Napis list kde budes menovat vsetky dobre vlastnosti ktore by si chcela aby tvoj partner mal a spal ho a cakaj na niekoho kto do tvojho zivota patri.

racionalnymuz

tak ako vravi posledny prispevok. ja si o sebe myslim ze som velmi racionalne zalozany clovek, nemam rad ezokraviny a podobne veci. ale. myslim ze existuji "veci" alebo dajme tomu formy energie, alebo nazvite si to ako chcete, ktore pre nas zatial nie su meratelne. tak ako to bolo kedysi s elektrinou, magnetizmom a napriklad žiarenim rozneho druhu. to ze s tymito vecami dokazu niektori ludia pracovat, tomu verim tiez, ale urcite to nie je vestica Izabella v telke. Kazdopadne zahravat sa s tymto netreba. Ale vraj ak pridas svoju menstruacnu krv do pokrmu pre tvoj objekt zaujmu tak sa do teba zalubi haha. Alebo mu mozes pripravit "zliabkovu" prazenicu z vajec ktore ti stiekli po chrbte a cez zliabok ha ha.

in blossom

no, take veci sa asi daju, ale neskusaj to, nikdy. ma to vzdy nasledky a nie pozitivne. clovek nikdy nesmie ist proti slobodnej voli ineho cloveka a ty nevies, co je vola toho cloveka. ja som napr. raz potrebovala velky problem vyriesit, co ma velmi tazil (neslo o ziadne kuzlo alebo co). nevedela som uz nijak inak, tak som sa rozhodla, ze budem na dotycnu osobu mentalne vplyvat, aby vykonala urcitu akciu. robila som to cvicenie zopar dni a ten clovek naozaj spravil istu vec tak ako som potrebovala. ale ja som si vtedy skoro uvarila mozog, tri tyzdne som sa davala dokopy, myslela som, ze umriem, ze to je moj koniec, tak zle mi bolo. a vtedy som pochopila, ze take veci mozu fungovat a je to aj nebezpecne. takze ked ti bude ktokolvek cokolvek slubovat (viem, ze funguje ista skupina, co robi za peniaze taketo ritualy - lasky, uspechu blabla, ze to vyuzivaju dokonca businessmani na odstavenie konkurencie...), nesprav to, nikdy, ziadna biela magia neexistuje, je to praca s energiami o ktorych aj tak v podstate nic nevieme a mozes si velmi ublizit

kde zijete

Meridian, mohol by si prosim ta dat nejaky priklad na to neprirodzene pritiahnutie, neviem, co by si mohol mat na mysli, dakujem.