Kúzlo

Meridian

Oxalis ti chcela povedať ,že tvoje nižšie já síce môže pritiahnuť niekoho ,ale používa na to nízke kritériá ako je krása,vzhľad,ppvrchné hodnoty, atď
Tvoje vyššie ja má omnoho silnejší magnet a priťahuje k tebe druhých z vyššieho princípu,ale to sa zase nemusí páčiť tvojmu nižšiemu já....
Nižšiemu já sa dá dopomôcť prirodzene ale aj neprirodzene.
Za neprirodzené sa platí príliš veľká daň.
Človek musí vrátiť všetko do posledného haliera a v tomto prípade je cena privysoká(Diablov advokát)
Prirodzené pritiahnutie ti tu isto poradia je tu mnoho odborníkov na vzťahy.....

daniela2

believe, človek má schopnosť niekedy tušiť alebo predvídať budúcnosť. Nemyslím si však, že sa kvôli tomu treba koncentrovať, alebo si privolávať niečo, jednoducho človeka premkne akési tušenie, a má to poslúchnuť a zachovať sa tak, ako vtedy cíti.
Nie je to žiadne privolávanie si, ani kúzlo. Len silné tušenie, alebo vedomie, že sa tak stane, že má človek niečo robiť.

Believeinmyself

Nechcem. Verím v silu mysle. Páčil sa mi jeden chlapec a posledný deň som naňho myslela dosť intenzívne. Nevidela som ho asi dva roky, a predstav si, dnes som ho stretla. Netýka sa to len toho chlapca, stáva sa mi to s viac veci, napríklad mám z niečoho zlý pocit a vtedy sa mi stane nejaká nepríjemnosť, mám dobrý pocit a dejú sa mi tzv.zazraky. Je to asi o osobnom postoji a vnímaní reality. Niektoré veci alebo situácie vidím dopredu. Niektoré niesu príjemné, dosť často myslím na určitých ľudí a viem že zomrú. Ale to nikomu nevravím... A po mesiaci dvoch sa dopocujem že odišli.. Takisto viem predpokladať že ten ktorý vzťah vydrží alebo že.sa.im narodí dieťa, ale tiež to nikomu nevesam na nos. Je príjemné poznať tak trošku budúcnosť..

Pag

Niektorí mágovia sú skutočne silní a dokážu aj také veci, ale ide aj o to, že aj napriek mágii sa vzťahy môžu rozpadnúť, a potom to treba dať očistiť, lebo na čo je niekomu myslieť na niekoho, keď už máte iného, že?

nighthawk

Neobrátite sa k veštcom, vyvolávajúcim duchov, ani sa nepojdete pýtať k vedomcom zanečisťovať sa nimi. Ja som Hospodin, váš Bôh.
3 Mojžišova 31.

Láska zhovieva, je dobrotivá; láska nezávidí; láska sa nechlúbi, nenadúva sa, nechová sa neslušne, nehľadá svojho vlastného, nerozhorčuje sa, nemyslí na zlé, neraduje sa neprávosti, ale sa spolu raduje pravde; všetko znáša, všetko verí, všetkého sa nadeje, všetko nesie trpezlive. Láska nikdy neprestáva. 2 kor 13:4.8

Lásku sa nedá vynútiť nasilu.

Tomas12345

Mima311 :

O meditácii som moc pozitívneho nepočul, zdá sa mi že kresťanstvo na nu moc pozitívny názor nemá. Radšej by som meditácii, vizuálizácii vyhol. Každopádne spýtaj sa na to knaza/farára.

Mima311

oxalis- priznam sa že moc som tvojmu prispevku nepochopila ale nevadi

nevertomu- veď toto s niečím podobnym aj ja mam problem...najprv sa o mňa zaujimaju potom z ničoho nič stratia zaujem...a to nemyslim si žeby som sa spravala nejak čudne...tušim je to zakliate

nevertomu

Blbost ak byto bola pravda tak by sa mi do cesty netrepali sami neschopny nesikovny a nesympaticky napadnici.
Nieco take by som urcite nechcele pricarovat ale zial prave take nemehla ja pritahujem..