4mesiace vkuse chory help

Príspevok v téme: 4mesiace vkuse chory help
jetofaktnaprd

zdar uz som zufaly tak vytvaram tuto temu...uz 4.mesiac od novembra mam bolesti hlavy slabsie bolesti hrdla citim sa unaveny, taky pocit ako keby ide namna choroba ale nepride a stale v kuse.. sportoval som teraz nemozem nic pomaly mi zacinaju depky lebo jedine co mozme ist na cvika prednasky a domov, ziadne party ist von, nefajcim , pijem denne zazvorove caje, dobra bohata strava , rozne vitaminy b c selen zinok, vyskusal som vsetky cumlacie tabletky isla, strepsils, strepfen, jox sprej, kloktam denne slanu vodu , kupil som si ultrazvukovy inhalator ktory pouzivam , bol som u vsetkych doktorov moznych nikto nic, iba aslo 1200 , krcne mandle mi vyberali pred rokom potom zlepsenie teraz od novembra chory, berem imunologicku liecbu IMUNOR uz mesiac...co to moze byt?? co dalej??uz mam depresie z toho.dik za reply

jetofaktnaprd

noo este som bol na renegenoch u zubarky aj krv mi brali viackrat orl imunologicka mi rozne testy robila...ta psychika hej aj v tom tom to moze byt...skusim si lexauriny davat vecer nech dlho spim mi to booste imunitu mozno...a s tou vodou dobry tip pretoze pijem denne vela vody aj vyse 4 litre a vacsinou studenu tak uvidiim dam tomu pokus. drzte sa

Bubliii

Ale vsak samozrejme, ze da. Akurat musis mat normalnych susedov (nema kazdy). Ja som bola zvyknuta sportovat, 10tis krokov bol moj denny zaklad.. k tomu sa prechadzka po byte a na balkon neda porovnavat. Ale to k teme nepatri. A nie vsetky cvicenia sa daju robit doma.

Tomas12345

Musíš niečo zmeniť, tie výživove doplnky a vitamíny ty na tu imunitu nijako nepomáhaju, ako i sám vidíš. Skús protizápalove potraviny typu kurkuma, skorica, cesnak, cibula....
A ešte niečo, pijávaš teplú alebo studenu vodu ? Možno by ty pomohlo piť len teplú vodu, mne to pomohlo neuveritelne. Dlhé dni som trpel návalmi tepla, rozpáleným telom a cítil som sa neskutočne slabo, to som pijával vtedy studenu vodu. Odkedy som začal piť teplú vodu, vsetko toto zmizlo, zlepšenie takmer o 100%. Skús to s tou vodou aj ty, možno aj tebe to pomôže.

Bubliii :

Vsak ale chodiť sa dá i po byte/doma. Ja tak bežne chodím od obývačky do kuchyne desiatky krát a dokopy tak niekedy prejdem i 3000 a viac krokov.

Bubliii

Paga si nevsimaj, to je tu taky miestny zabavac. Aspon podla mna, kedze jeho prispevky nedavaju nikdy ani hlavu, ani patu.
Neviem, co by ti mohlo byt, ale uzivala som IMUNOR aj ja, je to dobry liek, ale treba mu dat cas. Imunita sa za 30 dni uzivania sama nespravi. Ja som musela tusim vybrat az 2-3 balenia (nie po sebe, ale s odstupom, prekonala som mononukleozu a to je zaberak na imunitu).
Ja si myslim, ze v tvojom pripade su na mieste dalsie vysetrenia. To ti len vzali krv a tot vse? Nejaky moc, alebo ine testovanie nebolo? Ja by som sa nenechala odbit, kludne aj zmen lekara, ak tento nema ochotu ta liecit. A takisto psychika robi velmi vela. Hlavne sa nelutuj a mysli na to, ze to uz bude dobre. (pisem zo skusenosti, ja som na PN zavreta uz 5 tyzdnov doma bez vychadzok, a pohyb mi velmi velmi chyba. takze sucitim s tebou). Drzim palce.

jetofaktnaprd

nechapem o akych systemoch hovoris a tak isto comu neveris...vitaminy co berem su len v mnozstve denneho odporucaneho mnozstva...dodal by som este ze inhalujem vincentku + pri jedle raz denne na podporu imunity uzivam probiotika

Pag33

Keď som si prečítal príspevok v tvojej téme, tak som tomu nemohol uveriť, ani tomu neverím, že čo praktizuješ. Treba si prebrať nejaké pozitívne prvky, integrovať ich do svojho systému z iných systémov, ak je to dobré, ale z tvojich prvkov by som si neintegroval do svojho "systému" nič, pravdu povediac:-) Selén, etc. WTF? Ty si si zaumienil sa týmto svojim prešpekulovaným systémom zakilovať? Si na dobrej ceste.

jetofaktnaprd

crp vysetrenia negativne cize antibiotika nic..uz mi ludia ani neveria leboo neni to ze som vyslovene chory ale taky pocit ako keby nieco vo mne zije nejaka pliaga ktora nechce ist von a brutalnym sposobom mi zhorsuje kvalitu zivota...