Upratovacka na wc

Príspevok v téme: Upratovacka na wc
Curinko

Teraz som zas zazil ako po niekolkykrat situaciu, ze sme boli chlapi na wc v obchodnom centre, mocili sme do pisoarov a zrazu dosla upratovacka a zacala umyvat zem za nami. Napadlo mi, ze preco sa to u nas berie ako ok? Idem robit upratovaca a vojdem do zenskeho wc a zacnem tam upratovat, to by bola hubova polievka od tych zien, viem si to zivo predstavit. Ale vsak ked moze vojst ona k nam, tak preco nemoze vojst chlap na zenske wc za presne tym istym ucelom? Aka je toto spravodluvost?

mrdijir

to je este ok, si predstav u nas na plavarni, prezliekas sa a zacne zmyvat dlazku v satni..permanentne...ked sme holi, tak som sa rovno s pipisom otocil ku nej, nevedela ci skor do vedra cumiet a na zem ci inde :DDD, snad som ju uz odplasil

knihakniha

mne by takisto vadil curajuci chlap tesne vedla mna, mozno aj ocumujuci gayko ako tetka s metlou pozerajuca pod nohy

Avatar008

Nerozumiem. Tebe vadilo, ze ta ta upratovacka videla od chrbta ako mocis a potom si ides ruky umyt? Tebe toto vadilo? Alebo nebodaj prisla az k tvojej mise a utierala podlahu rovno pod tvojim perom? Lebo ak len vosla a nesla nikomu cumiet na pera, nechapem co robis z toho vedu. Je to jej robota. Ju nezaujima tvoj alebo ineho dick. Aj do zenskych hajzlov sa takto chodi. Akurat ak sa idu cistit aj hajzle samotne, zatvori sa cely priestor. Alebo ak su hajzle prilis malicke a nevosla by sa tam upratovacka aj zeny...Ak ti nevidela pero, zbytocne tu prudis

Aliss

Curinko, organizacne zle premysla maximalne tak clovek, ktory zamestna ludi na tuto poziciu a da im iste pokyny. Zas tak strasnu traumu si snad neprezil. A ak ano, co si si nezistil meno toho, kto sefuje ludom upratujucim na zachodoch? Jeho sa chod pytat, preco to ma takto vymyslene a preco upratovacka necaka pred dverami kym vsetci docikaju a dokakaju...

Curinko

Baby vy rozmyslate typicky organizacne velmi zle! Co tak dat cedulu, Upratovanie wc 15 minut, pouzite ine wc.... Tie centra ich maju viac...

Aliss

Na jednej strane chapem potrebu sukromia...Ale pozri sa na to zo strany tych zien. Niekto to robit musi, to je prva vec. Druha, velmi dolezita, viem, ze konkretne vo velkych obchodnych domoch maju nariadene kedy upratovacka upratuje wc. Takze ak ma v rozpise prace, ze ide o 15.00 umyvat, nebude predsa stat pred dverami, kym sa vsetci vymocia, jednoducho tam vojde a hotovo. To by musel samotny zamestnavatel upravit nejak podmienky, ze pocka vonku, kym bude wc volne, bez jedineho cloveka a zaroven prichadzajucich upozorni, ze wc bude isty cas "nepouzitelne". Pochybujem totiz, ze nejaka upratovacka vpali na muzske wc, lebo sa tak sama rozhodla v tej sekunde :D

Cliattsi

No môžme byť radi že sa nájdu ženy,.ktoré takúto prácu robia a ani nie je dobre zaplatená. A stáva sa to preto, lebo aj ona.to musí čistiť,.asi ju kontrolujú a vystihnúť ten okih, kedy tam nikto nie.je je ťažké.
Horšie je keď sedíš na záchode 30 min. a príde esbeeskár a pýta sa: Haló, Stalo sa niečo?