Upratovacka na wc

Príspevok v téme: Upratovacka na wc
Curinko

Teraz som zas zazil ako po niekolkykrat situaciu, ze sme boli chlapi na wc v obchodnom centre, mocili sme do pisoarov a zrazu dosla upratovacka a zacala umyvat zem za nami. Napadlo mi, ze preco sa to u nas berie ako ok? Idem robit upratovaca a vojdem do zenskeho wc a zacnem tam upratovat, to by bola hubova polievka od tych zien, viem si to zivo predstavit. Ale vsak ked moze vojst ona k nam, tak preco nemoze vojst chlap na zenske wc za presne tym istym ucelom? Aka je toto spravodluvost?

ZpohladuZeny

Ja zase nechapem preco su pisoare len tak a ziadne sukromie hoci nikto nic nevidi, neviem si predstavit keby som chlap a mam tak cikat. Ziadne sukromie. Malp by sa to zriadit tak ako to máme my- pisoar v kabinke alebo len normalne zachody. Ale kedze je to riesene tak ako je tak mozes predsa chodir do kabinky. Pretoze upratovacka nemoze vojst do kabinky ani u zien ani u muzov.

ZpohladuZeny

Ja zase nechapem preco su pisoare len tak a ziadne sukromie hoci nikto nic nevidi, neviem si predstavit keby som chlap a mam tak cikat. Ziadne sukromie. Malp by sa to zriadit tak ako to máme my- pisoar v kabinke alebo len normalne zachody. Ale kedze je to riesene tak ako je tak mozes predsa chodir do kabinky. Pretoze upratovacka nemoze vojst do kabinky ani u zien ani u muzov.

Lollka

A co proti tomu mozes este urobit, zamestnaj sa ako upratovac muzskych wc. Uchranis tych muzov co tam budu stat pred ziadostivymi pohladmi zeny-upratovacky.

Lollka

Vsak aj ty na nu mozes navrieskat a vyhnat ju odtial. Nikto ta nenuti nechat si ocumovat cicinu. Vyzen ju a hod za nou metlu.

Curinko

Iglesias, ale ide o princip, ze na zenske wc by takto chlapa upratovat nepustili, to akoze chlapi sme nieco nekulturne prasacie, nestojace za respekt? Sa clovek citi ako blbec. Kamarat je na to citluvy, jeho vzdy sekne, ked sa to stane a prestane stat. Dalsi kvoli tomu nechodi do pisoara, ale sa zamyka v kabinke.
Sranda, ze na tuto temu tu nediskutuju zeny, som zvedavy na ich nazor, ako to vidia a oni nic...

iglesias

ved si jej otočeny riťou, po kolena gate asi nemas dole... nevidí nič.. a pochybujem že by ju to aj zaujimalo... ved chlapi nemaju problem hocikte sa vystat, o strom , koleso... tak co....? zeny to maju horsie, ked sa chce vystat musi stiahnut gate a trci jej cela ona, aj rit...

Curax

Ku nám do nákupného centra na wc chodila pani upratovačka v zástere a pravidelne sa motala len na mužských záchodoch. Neskôr vyšlo najavo že to bol prezlečený chlap a vôbec tam nechodil upratovať.