Som frigidna?

Príspevok v téme: Som frigidna?
Elisia878

Pekny večer...Neviem či má niekto podobny problem ale musim to niekde napisat...ide oto že mam 18 rokov a asi som frigidna..teda...keď som s nejakym chlapcom a bozkavame sa,keď sa ma dotyka nič to somnou nerobi ...nehovorim že sa mi to hnusi ale nepotrebujem to k životu nejak ma to nebavi...sex....to somnou tiež nič nerobi..preto radšej už asi sa s nikym tak skoro nestretnem...prosim nepište mi tu reči typu "ešte neprisiel ten pravy" a podobne lebo tym to neje...chcem jedného chlapca ale ani predstava snim ma nejak nevzrušuje ani nič
..je to frigidita? Alebo je natom niekto podobne?

Antisexx

Keby ma malo toto trapit tak ani prezidentov plat nepotrebujem :D či ako sa to vraví. Buď s tým spokojna aspoň nebudeš jednou z tych ktore sa nevedia udržať a každý víkend po opití sa musia vliezť do postele s niekym :D

Trinit

Mas 18, poriadne si s nikym este nic nezazila ale uz si hned podla teba frigidna? Aj si si citala co je to byt frigidna, ci si len niekde pocula, ze aj take cosi existuje? Si najprv cosi o tom nastuduj. Si este moc mlada na taketo vyjadrenia. Pockaj do vyssieho veku, nemusis zacinat so sexom zajtra. Pockaj si a uvidis ake pocity budu. A pokial ozaj potrebujes mat definovane, ze ti je vlastne, tak chod k tomu terapeutovi. A uvidis, ze ti povie len tolko, ze nie si este ustalena citovo

naivny

Môžeš absolvovať n sedení u psychológa a aj si za to zaplatiť, a zistia, že problémom nie je frigidita, ale fóbia z nej.

Aliss

Elisia, navrhne ti viac sedeni a bude sa s tebou rozpravat....bude ho zaujimat viac ako len to, co si napisala tu. Pokojne mozes oslovit aj nejaku sexuologicku poradnu, je to sice sexualny problem, ale myslim, ze sexuologa este nepotrebujes. Uz rob, ako sama uznas za vhodne

Elisia878

Aliss- a psycholog mi to na základe čoho bude vedieť na 100% povedať? Tiež ma nepozná je to cudzí človek