Som frigidna?

Príspevok v téme: Som frigidna?
Elisia878

Pekny večer...Neviem či má niekto podobny problem ale musim to niekde napisat...ide oto že mam 18 rokov a asi som frigidna..teda...keď som s nejakym chlapcom a bozkavame sa,keď sa ma dotyka nič to somnou nerobi ...nehovorim že sa mi to hnusi ale nepotrebujem to k životu nejak ma to nebavi...sex....to somnou tiež nič nerobi..preto radšej už asi sa s nikym tak skoro nestretnem...prosim nepište mi tu reči typu "ešte neprisiel ten pravy" a podobne lebo tym to neje...chcem jedného chlapca ale ani predstava snim ma nejak nevzrušuje ani nič
..je to frigidita? Alebo je natom niekto podobne?

Aliss

Elisia, je to len na tebe. Pride ti tu este vela ludi, napisu svoj nazor, precitas si a pouvazujes nad tym. Ale ja by som bola velmi opatrna voci vyhlaseniam, ze "anoooo toto je cista frigidita, lebo som si precital tri riadky, kde opisujes svoj problem". Na to bacha a nevztahuj si to hned na seba. Len odbornik ti to s urcitostou vie povedat :) Pekny den

Aliss

Elisia, skus psychologa, on urci, ci treba ist k sexuologovi. Ale pochybujem. Si prosto este prilis mlada a nevyzreta. Ano nevyzreta. Mat 18 neznamena, ze si emocionalne uz vyspela. Ale odbornik ti to urci presne a aj vysvetli co a ako. Treba k tomu viac informacii ako len "nic necitim ked sa ma chlap chyta".

paneboze

toto tak milujem keď násťročné majú také skúsenosti že sú ako 30 ročné čo ich už nič nebaví... ale nech, také baby dopadnú zle, skončia ako slobodné matky, takže osud vás všetky dobehne

paneboze

Panebože 18 ročná baba sa tu bude sťažovať!

Vieš koľko je ľudí, čo majú viac ako 20 rokov a ešte nikdy nemali bozk ani sex?? Vieš ako sa asi takí ľudia cítia??

Ty tu píšeš že "keď sa nejakým chlapcom bozkávam" ... sex so mnou nič nerobí,,, ako keby to bolo pre teba ako nič, ako na bežiacom oáse, normálne, máš možnosť mať veľa chlapcov, je u teba normálne že si "s nejakým chlapcom"....

asi máš k tomu moc ľahký prístup a preto ťa to nebaví! ja mám viac ako 20 rokov a v živote som nemal babu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aliss

Elisia, prosim ta....preco nezajdes za odbornikom a neporadis sa s nim? To si akoze naozaj chces urcit diagnozu na nejakom fore, kde ma pomaly kazdy treti clovek nejaky problem so sexom? Tu nie su odbornici. Ine je, ked niekto pise svoj nazor k teme vztahov, atd. Ale ked chces skutocne vediet, ci si frigidna, chod za odbornikom.

Elisia878

Petroneta- neviem no v 18 by som už davno mala byť vyzreta takže nemyslim že niesom...lebo ako vravim nemusim byť vyzreta nikdy keď to necit pri chlapcoch ktori ma fyzicky pritahuju...a ako vravim ja už niekoho ľúbim ale ani predstava že to robim snim ma nejak nefascinuje...nič to somnou nerobi

petroneta

Je to o tom, že ešte nepoznáš, aké to je. A keď pri bozkávaní nič necítiš, s pravým by si cítila. Ale je to aj o emocionalno-intimnej zrelosti. Ešte u Teba nenastala. Každý clap bozkáva inak a inak by si sa pritom cítila. To neznamená, že treba nejak skúšať, ale objatia, bozky sú tiež skúškou, a dotyčný neprešiel. O frigidite by sa hovorilo pri dlhšom vzťahu, ktorý nejde fyzicky z Tvojej strany naplniť.