neskusena stara

Príspevok v téme: neskusena stara
gustof

MICHAL NESTINA
zo zvedavosti ju dostať do posteli
ja mam styk z opotrebovanou starou zabijanie času skutočne nevie ponúknuť nič.Príde deň ako každý iný, ale ty máš už vopred stres, že to bude stále také zlé
40-50 ročnými ženami ako je Lucia Mikulasova je doktorka z chirurgie pracuje v karlova ves bratislave naozaj ťažké Snou potrebujú sex hlupa slovenska hus :D situáciách, ktoré vedia byť pekne nepríjemné. Hormóny nastavia latku trošku vysoko On nechápe čo sa deje a najradšej by som utiekol z tvojej prítomnosti a povedal je koniec
Žiadny zajačik si na prvý sex nevyberie neskúsenú žabku, ale vždy osvedčenú a skúsenú ženu, ktorá vie, kam má svojho partnera v posteli dostať. K oblakom? má veľký problém oslabenie sexuálnej vzrušivosti, o celkovo nízku ... Nevie, čo je pre ňu vzrušujúce, príjemné
priznam sa mam priatelku ona o všetkom vie a pochopila

Michal Nestina

Neviem, kto rozširuje tieto bludy o mne a Lucii Mikulášovej, ale varujem vás, ešte niečo podobné objavím, tak to dám rovno na políciu.
Lucia Mikulášová je skvelá, úžasná žena a ja by som niečo takéto ohavné a k tomu gramaticky úplne mimo nikdy nenapísal.

A k tomu, čo je toto za pochybnú stránku, že nefiltruje podobné príspevky?! Však toto je čistá stoka, posledná cenová.

Urobte si tu prosím poriadok, ak je tu za to vôbec niekto zodpovedný.