Ako sa vibračne naladiť,zmeniť podvedomie

Príspevok v téme: Ako sa vibračne naladiť,zmeniť podvedomie
tamara007

Ahojte...Mnohi ste už určite počuli o zakone príťažlivosti a podobne o tejto téme..Moja otázka je...ako sa vibračne naladiť na všetko čo chcem?ako prenastavit podvedomie na uspech? Pomožu afirmacie keď si budem často ich opakovať?ako si napríklad pritiahnuť do života partnera, pravú lasku? Proste tie veci ktore sa nedaju kupit..

KUREVNIK

čo chcem momentálne Kamarátky sú na priateľstvo , pes na lásku a ku**y na sex
užívam sex z doktorkou vola sa Lucia Mikulašova naivna zakomplexovaná chudera. Starsie zeny maju prilis prehnane poziadavky na partnera preto su same zeny po rokov ako je ona ma niesu so sebou rizika z minulost Ked uz ma tych 42 rokov tak sa snazi omladnut a byt znova ako osemnastrocna cica. Nikdy sa moc nespravaju primerane svojmu veku. Kazda zena ma naroky a poziadavky na muza
stare zeny vyberu si z partnerov tak ako som ja mlady pekny svalnaty a ta čo ju pretahujem je stara vzdy ma napina, ked vidim taku opachu vymletu osklivu musim preto lebo ju využivam potrebujem ju aby sa mohla omna postarat to je všetko nič viac
Znamená to, že fyzická atraktivita je pre mnohé to najdôležitejšie. ja mám priateľku už 4 roky. je mlada a velmi krasna rozumieme si spolu keby ta hlupana vedela

oxalis

...keď už nemôžem spať. Meditácie sú super vec, áno dá sa naučiť mozog príklad: cvičenie čchi-kungu. Predstavím si obľúbené jedlo. Predstavím si jeho chuť a vôňu. Predstavím si aký je to pocit mať po nom plne brucho. Áno zaberá to. Treningom sa to človek naučí oklamať . Potom si to mozog robí automaticky. Vydržíte bez jedla týmto spôsobom. Ale keď viete len túto maličkú časť z učenia chci kungu myslíte že ovládate cchi kung?Napíšem knihu o chudnutí týmto spôsobom a predsa nebude pre každého. Vytrhnem niečo maličké z veľkého učenia a tým vymyjem mozog. Zafunguje to len tomu, kto sa začne zaoberať cchi kungom. A zistí že nie je to diéte! Ostatní knihu hodia do koša. Lebo učenie cchi kungu nie je o diéte. Takisto je niečo vytrhnuté zo ,,zákonu vesmíru,,tu vám dali knižku Secret ale nakoniec aj tak dojdete k tomu že zmena musí byť vnútorná asi lebo tie priania sa nejak neplnia. Ono vlastne sa ti splní. Až tak hnusne nám neklame.Keď si z tej knižky vezmeš len to dobre. možno vďaka nej dôjdeš k poznaniu, že vlastne toho chlapa, tie prachy, super postavu k šťastiu nepotrebuješ jediné čo potrebuješ je veľká polica na nové knihy a tu si kúpis v ikee za 100€.

oxalis

Chlap ti síce dá pocit šťastia ale stále ten dobrý pocit vyrába tvoj mozog. takže môžeš ho mať z hocičoho čo ťa zaujíma nie je to o nič horší pocit je rovnako skvelý a ešte lepší lebo nezávisí od nikoho len od teba. Nie tým že umelo si budem udržiavať nejaký obraz to je blbosť. Plytké. Príliš jednoduché. Nefunguje! To by sme mohli všetci takto fungovať a bolo by nám lepšie? Dojiť vesmír a potom po smrti si sadnúť si vedľa Ježiša :D.. to tak fakt nefunguje

oxalis

Meridian ďakujem za podporu:) takým niečím podobným ako píše zakladateľka som si prešla a bola som upozornena, že teda čo a ako, ako som teda potom odpísala aj zakladatelke.

Ešte som mala aj teóriu ako zmením podvedomie. No že v meditaciach zmením v mozgu zaužívané mozgové cesticky k pocitu stastia a že bude stačiť len Ked pomyslím na určitú vec. Že sa to rozum naučí keď to budem pravidelne v meditaciach cvicit.... A tak som sa z toho tesila :D...nikto mi nevyvrátil že to nejde a znie to senzačne. Ale je to plytké. Predsa radosť ma byť naozajstná z momentu ktory prežívam a teraz mi najväčší orgazmus spôsobuje keď sa dozviem niečo nové, čo si môžem vziať za svoje, poznanie a múdrosť!

oxalis

No šibnúť tak, že budeš v hlave držať nejakú predstavu, vytláčať normálne a negatívne emócie že nie nie takto negatívne nemôžem ,,vysielať,, do vesmíru...čím dlhšie budeš potláčať prirodzené a umelo nahrádzať vytvorenou predstavou, tým horšie pre teba, keď raz zistiš, že takto to nefunguje. Čo by som ti poradila ja. Chci chlapa áno, predstav si ho.Aký by mal byť, aspoň základné povahové črty. To je všetko, viac sa tým nezaoberaj, žiadne denne rituály že teraz idem na to myslieť a vysielať do vesmiru. Vieš že pravdepodobnejšia pravda bude že nie vždy dostaneme čo chceme ako že prajem si to a ono to samo bez pohnutia prsta príde. No same ti pečené holuby z neba padať na tanier nebudú aj keby si bola profi ohybatel vesmiru. Takže chci chlapa, jasne ale keď nevieš ktorý to je tak zbytočné budeš prosikat nebesá. Príklad. Chcem vyhrať milión. Musím trafiť správne čísla. Koľki si to želajú? Komu sa čísla zjavili a následne vyhral? Asi veľa takých ľudí nebude, ak vôbec nejaký je. Žiadne čary na to nie sú. A nikto nepovedal že život bude ľahký. Kto ho má ľahký? Každý má voľačo. Takže miesto ,,vibracnych rituálov,, radšej zlepsuj seba. Vždy je na čom makat:) na niečo je tá knižka fajn, treba si z nej vziať to dobre, ale neveriť ako dieťatko každému slovu autora. On tiež chce knižku predať a musí presvedčiť vydavateľa, že kniha pôjde na dračku :p že investícia sa oplatí :D ...hlavne keď sú to takéto veci a zlatane do 300stran...už som našla aj 100stranovu. Ale netreba sa za to hanbiť, ak ťa to oslovilo, je to fajn, u mňa to bola tiež prvá knižka takáto čo ma doviedla na cestu k poznaniu. Ak si myslíš, že problém bude v podvedomí, ja to neviem posúdiť, vôbec ťa nepoznám, takže to musíš sama vedieť. Môžem ti dať nejaké moje voditka na cesty za poznanim, ale mozem? Veď o tebe nič neviem možno vôbec nič také nepotrebuješ.

Meridian

oxi dobre ideš len tak ďalej ....
Mňa by to už nenapĺňalo znovu písať 50-či 100 príspevkov učiva "štvrtákov" na základke más voľnú ruku nebudem reagovať.
To nebolo ironicky a patrilo to len tebe....!

tamara007

oxalis- ja viem že človek musi mať rad sám seba hlavne...ale prečo by malo z takych knih šibnut? Mne sa nikdy nepodarilo si najst priateľa a to už mám nato vek davno..tak musi byť chyba v podvedomi

oxalis

autor kníh nezodpovedá za to, keď ti z toho šibne :p tiež takú knižku mám. ale mne sa osvedčilo, že sa mi vyplnilo, čo som chcela, len keď som vedela presne čo chcem a sama si pre to išla s odhodlaním.vycítila som aj skvelého muža aj príležitosti dosiahnuť to čo potrebujem. vždy sa to týka len materiálneho. aj potreba lásky od partnera a sex je materiálna vec. sú to veci z vonka. človek by mal pracovať na sebe z vnútra nie hľadať z vonku. áno, milovanie s milovanou osobou je krásne. a nie je to zlé. ale človek zistí časom, keď zamilovanosť opadne, tak niečo mu chýba. žeby deti? tak si spraví deti. nikdy nezistí, že čo mu vlastne chýbalo. žeby vnútorná vyrovnanosť a zmierenosť so sebou, so svojou existenciou? skús prestať na minútku rozmýšľať, vybehni von v roztrahných teplákoch, nenamaľovaná do mesta. všimni si ako sa budeš cítiť. ako si ťa prezrú ,pekné upravené baby. Na čom lpíš? Na tom čo je z vonku, alebo čo pestuješ v nútri. hneď zistíš! teraz nevravím, že má človek chodiť neupravený, smradľavý, ale tak aby sa cítil dobre nie tak aby sa druhým páčil a niečo im dokazoval a aby sa potom keď im to dokáže cítil lepšie. cíti sa lepšie, lebo sa za ním ľudia otáčali ako skvelo vyzeral. necítil sa dobre sám od seba. ale že ho chválili. treba si najprv vybudovať vnútro a potom sa hrnúť do vzťahov. to je lepšie ako čakať že ma niekto spraví šťastnou