hladam druhu polovicku

Príspevok v téme: hladam druhu polovicku
zdraviemichal

Caute...som muz...mam 27 rokov a psychycke problemy mam od 17 rokov...Depresia-prekonal som silnu psychozu-a depresiu mam aj nadalej ale v takom stave ze nejak dokazem fungovat..Pracujem uz cca 5mesiacov a hadam aj dlho budem ale je to tazke...pracoval som aj predtym ale to boli len kratke zamestnania pretoze mi to moja choroba neumoznovala...po nejakych 10 rokoch vsetkeho mozneho mam pocit ze asi uz dokazem fungovat a hadam aj casom samostatne ...v poctate mam vsetko co potrebujem ale aj tak som stale prazdny a osamely...kamaratov ani tak nie skor kolegov ale to sa hadam casom spravi...moc by som chcel priatelku "frajerku"...V praci aj mam moznost a aj som citil od niektorych dievcat naklonnost ku mne ale problem je ze ja mam uz dlho zivot iny ako obycajny ludia...Navonok v praci to nedavam najavo ale niekedy to nejde a mam sa pod psa...Je mi az do placu...Neviem si prectavit zeby somnou chodila nejaka kolegyna a ja by som jej musel povedat vsetko co somnou je a co sa mi dialo a preco som taky viac introvert...to proste nejde mat vztah a nieco take zamlcat..dajme tomu ze by to pochopila a nevadilo jej to ale tak casto sa musim prisposobovat tomu aku mam naladu ci na umretie alebo len taku neutralnu...štastnu naladu som nemal ani nepametam iba ked tak chvilkove navaly stastia a potom nic...to dievca ktore by somnou chodilo by proste aj tak si myslim casm odislo odomna pretoze som aky som a nie som moc spolocensky...hadam ma tu niekto pochopi ako to myslim...ja v praci s nimi aj pozartuje podpychnem a tak ale keby idem dalej tak to si neviem ani prectavit...keby jej to zamlcim tak sa to tak ci tak od niekoho dozvie..kedysi som bol zdravy a vela ludi ma pozna a som z dediny......tak som asi pred tyzdnom rozmyslal zeby som skusil napisat sem ci by sa tu nejaka dievčina nenašla a nechcela by skusit sa dat dokopy...samozrejme nebudem tlacit na pílu...normalne ked si nesadneme tak pohoda nic sa nedeje ale ako vravim ked na toto vsetko myslim tlacia sa mi slzy do oci aj teraz ked to píšem...najradšej by som bol keby to je dievca co ma podobne psychycke problemy aby som sa mal aj zniekym o tom porozpravat...verim ze by sme si navzajom pomohli po psychyckej stranke...to jedine som este neskusil ...ked som mal cca 14 rokov tak som mal taky romanik a bolo to neuveritelne pekne..nadherny pocit...ale tak mladicka laska skoncila ja som isiel na strednu a od tej doby mi skapal život..dialka by nebola problem mam Auto takze by sme sa mohli stretavat bez problemov najlepsie by bolo 18+ rokov ale tak clovek nikdy nevie no ...este taky jedoduchy opis mna je ze mam 190cm 110 kg hnede kratke vlasy..mam trochu pupek ale ked stiahnem brucho nieje niíc vidiet :D :D...ale to aj tak zhodim ked teraz pracujem....tak ak je tu nejake dievca co sa citi osamelo a nepochopeno tak ver tomu ze ja ti tieto dve veci poskytnem...ked tak napíš na e-mail je novo zalozeny a to ze nemaš foto nevadi casom si ich posleme ja aj hned ak budes chciet ale teraz tam foto nemam.....zdraviemichal@gmail.com

Adamnenidolezite

Zdraviemichalbenedik prečo zamlčuješ že si deti do zadku pichal kradol prepichoval pneumatiky škrabal lak kakal pred stánky naťahoval kondómy na kľučky stánkov sprejoval nápisy na suveníry a spíš s materu?????Musíš si hľadať tebe podobného blázna.

Retard400

Ako ti môže zdraviebenedik fungovať vzťah so ženou keď si pedofil a buzerant a vyzeráš ako retardovaný idiot???

BJ_2

Z tohoto sa bez Boha nedostanes. Teda, ked chces byt dusevne zdravy, a mat v poriadku vztah so zenou, dobre manzelstvo, deti rodinu, a true lasku. To mas chorobu na chorobe, myslim dusevnu. A dusu si u koho chces liecit? U psychiatra chemickymi liekmi? Bez vyliecenej duse , ti nebude fungovat vztah so zenou, maximalne ta vyuzije a odkopne ako fattypilowa a zlomi ti srdce. A to budes mat este horsie depky, hlavne po 30tke. A Tebe ani nefunguje priatelstvo. S druhym clovekom. Ako Ti moze fungovat priatelka-frajerka, nebodaj manzelka, ked to je vlastne velmi dobry priatel, s ktorym mas nadstavbu - intimne veci a lasku? Ved Ti nefunguje ani priatelstvo. NAJPRV ti musi fungovat priatelstvo, az potom Ti moze fungovat frajerka/manzelstvo. Mam taky pocit, ze Ty sa snazis ignorovat tu priatelstku cast, a chces mat frajerku, len na intimne veci a sex, lebo to tak maju ostatni. Tak to nefunguje.
Najprv liec socialnu fobiu a dusu, inak Ti kazdy vztah stroskota, alebo ani nezacne. A po 30tke zacnu depky silniet.

Ivica55

Takéto veci alebo zdravotné alebo psychické v rodine medzi rodičmi má milión ľudí a inteligentný to pochopia.Keby ste ste si všetci pozametali pred svojimi dverami a žili si svoje životy to by bolo pre vás najlepšie.A ten kulhavý báčik by si mal s tým plešatým okuliarnatým torpédoborcom z polomy pozametať ako prvý keď už sa ako právnik a doktor a kňaz oháňa zákonom s krovinorezom značky Stihl v rukách.Ten koho mám vie o mne všetko a ide sa ďalej....ideme ďalej bez vás nepotrebujeme vás ani sme nikdy nepotrebovali a ani nebudeme.

Dedyna

Tá de ten chody šo si to dovoluje tá my len doma a do keršmy a van si chody de chce ta to drzost ta to neskutočne...

Cliattsi

Mišo ja ti držim palce nech sa ti to podarí. Pravopis nie je taký dôležitý. Ma tomto fóre je ale šanca minimálna.