hladam druhu polovicku

Príspevok v téme: hladam druhu polovicku
zdraviemichal

Caute...som muz...mam 27 rokov a psychycke problemy mam od 17 rokov...Depresia-prekonal som silnu psychozu-a depresiu mam aj nadalej ale v takom stave ze nejak dokazem fungovat..Pracujem uz cca 5mesiacov a hadam aj dlho budem ale je to tazke...pracoval som aj predtym ale to boli len kratke zamestnania pretoze mi to moja choroba neumoznovala...po nejakych 10 rokoch vsetkeho mozneho mam pocit ze asi uz dokazem fungovat a hadam aj casom samostatne ...v poctate mam vsetko co potrebujem ale aj tak som stale prazdny a osamely...kamaratov ani tak nie skor kolegov ale to sa hadam casom spravi...moc by som chcel priatelku "frajerku"...V praci aj mam moznost a aj som citil od niektorych dievcat naklonnost ku mne ale problem je ze ja mam uz dlho zivot iny ako obycajny ludia...Navonok v praci to nedavam najavo ale niekedy to nejde a mam sa pod psa...Je mi az do placu...Neviem si prectavit zeby somnou chodila nejaka kolegyna a ja by som jej musel povedat vsetko co somnou je a co sa mi dialo a preco som taky viac introvert...to proste nejde mat vztah a nieco take zamlcat..dajme tomu ze by to pochopila a nevadilo jej to ale tak casto sa musim prisposobovat tomu aku mam naladu ci na umretie alebo len taku neutralnu...štastnu naladu som nemal ani nepametam iba ked tak chvilkove navaly stastia a potom nic...to dievca ktore by somnou chodilo by proste aj tak si myslim casm odislo odomna pretoze som aky som a nie som moc spolocensky...hadam ma tu niekto pochopi ako to myslim...ja v praci s nimi aj pozartuje podpychnem a tak ale keby idem dalej tak to si neviem ani prectavit...keby jej to zamlcim tak sa to tak ci tak od niekoho dozvie..kedysi som bol zdravy a vela ludi ma pozna a som z dediny......tak som asi pred tyzdnom rozmyslal zeby som skusil napisat sem ci by sa tu nejaka dievčina nenašla a nechcela by skusit sa dat dokopy...samozrejme nebudem tlacit na pílu...normalne ked si nesadneme tak pohoda nic sa nedeje ale ako vravim ked na toto vsetko myslim tlacia sa mi slzy do oci aj teraz ked to píšem...najradšej by som bol keby to je dievca co ma podobne psychycke problemy aby som sa mal aj zniekym o tom porozpravat...verim ze by sme si navzajom pomohli po psychyckej stranke...to jedine som este neskusil ...ked som mal cca 14 rokov tak som mal taky romanik a bolo to neuveritelne pekne..nadherny pocit...ale tak mladicka laska skoncila ja som isiel na strednu a od tej doby mi skapal život..dialka by nebola problem mam Auto takze by sme sa mohli stretavat bez problemov najlepsie by bolo 18+ rokov ale tak clovek nikdy nevie no ...este taky jedoduchy opis mna je ze mam 190cm 110 kg hnede kratke vlasy..mam trochu pupek ale ked stiahnem brucho nieje niíc vidiet :D :D...ale to aj tak zhodim ked teraz pracujem....tak ak je tu nejake dievca co sa citi osamelo a nepochopeno tak ver tomu ze ja ti tieto dve veci poskytnem...ked tak napíš na e-mail je novo zalozeny a to ze nemaš foto nevadi casom si ich posleme ja aj hned ak budes chciet ale teraz tam foto nemam.....zdraviemichal@gmail.com

zdraviemichal

Maysha108 -tvoja najtazsia choroba bola asi chripka ked pises take hluposti...nikde som nenapisal ze mam najtazsi zivot nevsuvaj mi nieco co som nenapisal...Bohu dakovat nebudem toho poslem ked ho stretnem rovno do prdele a ostriham ho...neverim v take rozpravky...to uz mozem rovno verit ze darceky na vianoce nosi pod stromcek Ježisko na saniach zo sobami :D...ja svoj zivot nevesiam nikomu na nos...vylozil som karty a skusil som to...nech dotycna vie ako som na tom...na Pokeci alebo na podobnych srackach by som toto urcite nenapisal...ale tak hlupi ludia su vsade ze ?

noc

maysha. on pise, ze nie je lahky pripad do vztahu. taketo veci je dobre vediet predom. mne to pripda fer. a pise, ze si hlada podobnu. kontrolovat mu preklepy ako v skole nepotrebuje komentar.

Maysha108

Ani som to nedočítala do konca, sebaľútosť, sebaľútosť a ešte raz sebaľútosť. Pravopis otrasný, v podctate?? wtf? v podstate, takisto slovo predstaviť a pod. Okrem toho moc riešiš svoju minulosť, ako si bol na tom zle a podobne. Každý má v živote už čo-to za sebou, každý si niečim prešiel. Tak nemaj pocit že máš ten najťažší život. Buď rád, že nemáš vážnu chorobu ako je rakovina, cukrovka, slepota, hluchota, amputované končatiny a tak ďalej. Ďakuj bohu a prestaň sa ľutovať. Ja by som takého ufňukaného chlapa nechcela. Aj ja mám za sebou dosť ťažkú minulosť, ale nepotrebujem to nikomu vešať na nos, som s minulosťou vysporiadaná a poučila som sa z nej a myslím že ma to aj nejak obohatilo, posilnilo. Menej riešim zbytočnosti a už si dokážem aj užívať život. Tak zapracuj na sebe, minulosť hod za hlavu a pohni sa z miesta.