Pomoc prosím ?

Príspevok v téme: Pomoc prosím ?
Icedd

(dievča 13r) Zdravím... Prosím o pomoc... Neviem sa sústrediť a ani učiť nejde mi to do hlavy a keď aj tak mi to trvá celé dni a aj tak nedostaneme zámku akú si prajeme... Mame som to povedala ta to vypadá ze ma na háku a ja neviem co s tým neviem ako to napraviť neviem co túto moju nesústredivost a nezapamatavanie informácií (ako napr neviem co som robila včera, spomenula by som si až po dlhsiom čase) a ja neviem co s tým k doktorovi s tým nemôžem lebo jak vidím mama so mnou nepôjde a som strašne hamblivy človek a sama tam bojím sa ísť prosím pomoc psychicky ma to úplné ničí

Pedofil400

Zdravím mám 52 roku a cítim sa ako totálny žebrácky úchylák myslím na to ako sa moja rodina obesila a myslím aj na to ako za 500 korún znásilňujem deti a neviem či som šialený pedofil úchylák alebo mám chorobu...hmmm a občas sa vidím ako prepichujem na autobusoch kolesá čo to môže byť???prečo som taký trafený úchylák ale ten pohľad na mŕtvu rodinu na povraze a ešte ja ako vrah ľudí a turistov tfuuuj...nikde sa neviem zamestnať a trpím slepotou...občas sa vidím ako znásilňujem zabíjam...predávam cigarety v nemocnici a chodím v 20 ročnej vetrovke...-:(

Diana789

Trápi ťa to, ale neznepokojuj sa. Skús sa upokojiť, denne si nájsť najskôr čas na oddych - zhlboka dýchať, nádych, výdych...odpočinúť si, vyvetrať, možno sa prejsť na čistom vzduchu a až potom sa ísť učiť. Pustiť z hlavy úplne to, že ti to nejde a pristúpiť k tomu ako k nejakej veľmi zaujímavej knihe, od ktorej sa nevieš odtrhnúť. Nerozptyľovať sa. Vypnúť mobil, počítač. Všímam si aj na mojom synovi, že má tendenciu učiť sa zo zošita, kde sú len poznámky povrchné. Potom sa nedajú pochopiť súvislosti. A samozrejme, že ak niečomu nerozumiem, tak si to nezapamätám, lebo ma to nebaví. :) Nestačí to. Uč sa hlavne z učebníc a skús nad učivom premýšľať. Krok za krokom.Ver si a nerieš vôbec to, že sa ti to nepodarí. To že si nespomenieš čo si robila včera ešte neznamená nič hrozné. Nie každý si na to hneď spomenie. Všetko bude v poriadku, krok za krokom k úspechu. Držím palce.