Kde zohnať elektróny

BJ_2

No v tej ggbw vode ci co to je, budu urcite tiez nejake elektrony. Ved H2O, pocitaj, kolko ich tam je, v kazdej molekule. Len ich treba odtial nejak dostat. Ale vsak o to by sa mohlo postarat slnko, termonuklearnou reakciou. Ci fuziou? Ci ako sa to vola. Stacilo by tu vodu hodit na slnko, a potom tam skocit a urcite by nejake elektrony vylovil. Takze za mna, aj ggbtw vodou by sa to dalo riesit. Takisto by do nej mohol pustit elektrinu, ved urcite bude vodiva, pokial nieje destilovana.

Defcon

Tesilo ma nezistne a dobrou radou pomoct pri ziskavani elektronov. -)
Ved vzdy lepsie nase rady ako by mu mal Marosko nanutit ggw vodu , pripadne mjanik by mu poradil akupunkturu kvoli ziskaniu tych elektronov....-)

Defcon

Pripadne moze zaujemca o elektrony ist do domacich potrieb , kupit kladivo a nakovu a skusit rozstiepit atom. Len to je dost hardcore postup. Lebo ak sa mu podari ten atom rozstiepit, tak dojde k istym humornym reakciam. Pre bezpecnost treba zabezpecit , aby sa nahodou na nakove nenachadzali uran a pribuzne atomy. Teda pokus vykonavat dalej od Jachymova.
Iny vedeckejsi postup by bol zamestnat sa v Cerne a skusit ukradnut tie elektrony .
Dalsi postup, ale trosku nelegalny, je ukradnut z atomovej elektrarne zo stvrt kila vyhoreteho paliva a toto palivo sa postara o dlhodoby dostatok volne poletujucich elektronov pre svojho drzitela.

Chemik43

BJ_2 - 4 elektrony ma Beryllium, alebo mozes poslat 4 atomy vodika po jednom elektrone. No je smutne, ze chces okradnut chlapca, ktory ma miliardy miliard elektronov okolo seba. Si cisty zufalec, lebo to aj tak nedokazes poslat. Predpokladam, ze nemas doma atomovy mikroskop, aby si to mohol urobit. Policajtov na takych podvodnikov ako si ty :)

BJ_2

Ja Ti nejake poslem. Na 4 kusy by mal stacit 1 atom, nejaky z tych nie uplne prvych. Cislo uctu ti poslem tiez. Neni zac.