Kde zohnať elektróny

Defcon

Ked uz o valentinovi, tak nie je uplne potrebne byt teraz zamilovany, lebo ani na Dusicky nie je bezpodmienecne nutne byt mrtvy....

Pag

Moja ex si kúpila kamaru do auta, aby kamera dokázala jej nevinu, stala sa nehoda a opak bol pravdou, kamera dokázala jej vinu. A príslovie pre dnešok: na sv. Velntajna žabiak pred bocianom sval napájna. Ale ok, som rád, že mi s tebou nikto nepomohol:-) Hoci tá susedka vyzerala veľmi podozrivo, tak mužne. Bon soir.

Defcon

Elektrony su vsade . Kazdy atom tvojho tela obsahuje nejaky ten elektron. Horsie je to s volnymi elektronmi, ale aj take su okolo teba. Napr volne elektrony zabezpecuju elektricku vodivost . To je ked atom nestrazi svoje elektrony a tie sa tulaju kade tade. Myslim, ze z elektrickeho kabla pod napätim by si mohol vydolovat dost volnych elektronov. Len neviem ako, ale to nebolo zadanie tvojej otazky. Dalsia moznost sa dostat k volnym elektronom je vziat si ich z nejakeho vakua, napr mozes oslovit firmu Space X a pri vesmirnej turistike skus cornut tie elektrony.
Ine moznosti ti nejdem spominat, boli by trosku nebezpecne.....