Porobeny život

Príspevok v téme: Porobeny život
Kiara121

Ahojte ma niekto skúsenosti s porobenim? Už dlhšie si myslim že mam porobenie... Zdravotne som natom našťastie dobre ale to porobenie sa tyka partnerskych vzťahov...Som mlada myslim že aj pekna veľa ludi (aj chlapcov) mi to povedalo...Ale čo stoho ked nikto somnou nechce chodit...nesom žiadna zachmurena mumia ani nič ..som oprimistka praveže...aj mamina mi povedala že je možne že mi niekto porobil v oblasti vzťahov preto natom som ako som...ako sa zbaviť porobenia?

Kiara121

mysli-ďakujem za prvý normalny prispevok...ano Boh je silnejši ako nejake porobenie verim tomu:) a tu meditáciu skusim tiež dakujem:) keď nič tak aspoň zažijem pekne veci v predstavach:)

mysli

Ved sa modli, Boh je silnejsi nez prekliatie porobenie od cloveka.
A vztah neries, si mlada casu mas habadej a ked sa nechces vydavat tak co sa plasis?
Nechavaj veci volne plynut, ak budes vnutorne citit ze mas konat tak konaj. Ale musis pocuvat vnutorny hlas. Zapocuvaj sa do svojho vmutra. Stis sa na osamelom mieste v tichu medituj a dostanes vnuknutie ako konat.
Ludia vela veci silia ale nepocuvaju hlas zivota, vesmiru, Boha, intuiciu...
Vsetko chcu nataz a hned, silia to co ma cas. Plasia sa a tym to od seba odhanaju.
Zatial zi, mas psika chodievaj s nim von, tes sa a tvoja energia bude vysiela a do okolia a veci mozno zacnu uberat spravnym smerom.
Uvolni sa a zi! Neries, neboj sa!
Netreba nic silit ze musim musim musim ...nic nemusis len zomriet musi kazdy.
Zivot nieje armada!

Medea7

Mladá je veľmi ešte a nerozumie asi tomu prečo veci nejdu hneď. A preto hľadá príčinu. Kiara nájdeš. Pa.

Kiara121

in blosson- ano samozrejme mam "len" 18 ale to sa píše každému aj keď ma niekto podobny problem a ma napriklad 32 rokov tak sa napíše že "len" ... Ja niesom vztahovačna ani nič proste sa snažím riešiť duchovnú príčinu čo mi brani aby láska vstupila do môjho života...to je všetko...a s ľuďmi sa bavim normálne ...

in blossom

nehnevaj sa, ty nemas porobene, ale v hlave mas bubaky. za a)mas len 18 a za b)doteraz ti to nevadilo a len poslednych par dni a ty z toho odniekial vydedukujes ze mas porobene? preco si to myslis? takto to vobec nefunguje ked uz. ale ked si takto vztahovacna a stale si obsedantivne hudies svoje co ti z cista jasna niekto povie a ty to beries zrazu za jedinu moznu pricinu, tak tato tvoja povahova crta je dovod, preco ta nikto nechce na vztah. z tych par veci co tu pises na mna totiz posobis ako velmi nevyrovnany vztahovacny clovek, tak popracuj na svojej povahe a niekto ta chciet urcite bude

Kiara121

Medea7- a ty ako vieš že nemam? Lebo ja si naopak myslim že mam...a prvy vztah v 23 rokoch je neskoro to už by som nechcela nikdy...ak nevieš poradiť ako sa zbaviť porobenia neprispievaj sem už..papa

Medea7

Kiara u každého to funguje inak. Si mladá na to príde čas. Ja som mala prvý vzťah v 23 rokoch. Nemáš porobené neboj sa. Keď Ti to život určí tak to príde. Uvidíš.

Kiara121

Medea7- mňa nezaujima že sa ženy vydavaju staršie ja sa vydavat neplanujem tak či tak nikdy a nezaujima ma budúcnosť ktorá nemusi byt ale prítomnosť čo je teraz...nič tu nepíšem o svadbe ...

A inak ostatni myslite že uprimna a pravidelna modlitba ruženca oslobodenia môže ma očistiť od toho zlého?

Kiara121

Mam 18... Furt ma nechápete...tak opakujem...príde to jedine vtedy ak odstranim príčinu problému...PRÍČINU! vizualizovala som verila som že príde,kaslala som nato,zabudla som nato vyskúšala som snáď všetko...preto viem že to ma duchovnu príčinu....buď to porobenie alebo niečo tomu podobne...proste niečo bráni tomu aby sa mi dostalo požehnania v oblasti lásky
..prosim naozaj nevie niekto ako sa toho porobenia zbaviť?tej príčiny problému?viem že mam porobenie a nikto ma nepresvedči o opaku.... jednoducho sa ku mne nevie dostať požehnanie lasky...