SAMOVRAZDA - NEJAKE OTAZKY

Príspevok v téme: SAMOVRAZDA - NEJAKE OTAZKY
Zabijem sa

Bojim sa co bude po mojej samovrazde. Bojim sa ze ma caka za to trest ale ja uz inak nemozem. Nezvladam zit a preco by som nemala pravo si vziat zivot ak uz neexistuje moznost ako byt stastna? Zaujima ma aky maju pohlad na samovrazdu rozne nabozenstva? Tiez je zarazajuce ze trest za samovrazdu na vecne veky v pekle ma iba krestanstvo. Preco ine nabozenstva taky trest nemaju? A preco sa tak odsudzuje rozhodnutie vziat si zivot? Nevidim jediny dovod preco dobrovolne pokracovat v zivote ktory vas ani trosku netesi a sposobuje vam len nestastie. Nechce sa mi pisat dlhe spovede tak to napisem v skratke. Po dlhych a zbytocnych snahach zmenit svoj zivot som to vzdala a dospela k trvalemu presvedceniu ze jedine riesenie je samovrazda. Nepisem sem preto aby ma niekto prehovaral, dovod preco sem pisem je iny. Chcem sa zabit ale nechcem za to byt potrestana a chcem si zvolit tu najlepsiu alternativu ako to ukoncit aby som necitila velku bolest. JA NEMOZEM INAK MUSIM SA ZABIT UZ NIET INEJ CESTY PRE MNA.

tasty

čítajúc tento príspevok ma napadla myšlienka, že koľko náboženstiev, toľko bohov, každé náboženstvo má svojho Boha, a každý odprisahá za to, že práve ich Boh je ten pravý

Tak ked jeden Boh na svete existuje, tak zrejme niekto klame. Mne je zarážujúce, že kážu toľkým ľudom kážú "pravdy" a je jednoznačné, že niekto klame. A mne je úplne jedno, že kto, klamstvo je klamstvo.