Denticor

Konex

Ivet258 zle ste ma asi pochopili. Ja sa nikomu nevysmievam ani nehovorim nič zlé na Denticor, som rada, ze to ľuďom pomáha a môžu ušetriť!! Moja reakcia smerovala k tomu, že nemôžete čakať zuby od zubnej ambulancie za 5600€ v denticore za 100€. Tiež poznám ľudí z môjho okolia ktorí si tie lacné zuby chvália ale buďme trošku úprimní k sebe. Zubárov nič nenahradí, chápem že niekto na to proste nemá no ja za ich vysoké ceny nemôžem. Mám svoju prakticky rodinnú zubárku, ktorá ma pozná, vie aká som a čo si môžem a čo nemôžem dovoliť. Veď sú aj drahšie zuby, niekto má kompletne nové zuby aj za 15000 aj viac. Ja za to nemôžem, ze dnes sa na ľudí bez peňazí z vysoka kašle!!

ivet258

ste smiešna keď si myslíte že ludia sú skupy a nedaju 5000 či 6000 na zuby. Je to vaša vec ked máte tak máte, ja nemám. Nekradnem. Žijem poctivo a častokrát z ruky do úst. A preto jediná možnosť pre mna ako mať nové zuby je denticor. Stálo ma to 90 eur a pomohli sme si 4!!!! osoby tak tu prosím nedrístajte o vašich cenovo dostupných zubných ambulanciach. Takých ľudí mam najradšej. Podľa mňa klamete a ste úplne bezzubá chuderka, ktorá sa v internete skrýva za bohatú paničku. Nič viac a nič menej,.

Konex

Ludia, radsej investujte do svojich zubov v dobrych ambulanciach, dnes to az take hrozne nie je a cenovo sa tiez da zvladnut. Mne pride, ze kazdy sa len stazuje ze nema peniaze ale ludia su hlavne skupi. Mna vysli nove krasne zubky na necelych 5600€ a uz treti rok som maximalne spokojna. Ak chcete tak dam cislo na ambulanciu (bratislava).

ivet258

toho materiálu je tam až až naozaj to sa ani nedá minúť ale mám to najväčšie balenie čiže neviem povedať ako je to s inými. sú tam 4 ampulky a zatiaľ som otvorila jednu. Ten mostík stačí použiť málo netreba dávať veľa, to bola moja chyba pretože šla som na to na začiatku tak, že som dala veľa materiálu a nedržalo to. potom som skúsila dať menej a už to šlo. Ale na to som prišla až po X pokusov že musim dať menej. A potom keď to stuhne tak už netreba nič s tým robiť len používať. A tie korunky sú nádherné. Tiež som mostík to trošku zbrúsila s pilníkom, a teraz sedí nový zub ako uliaty. Nechcem sa veľmi rozpisovať ale je to sranda že také niečo už nebolo dááávno vymyslené.

tosomja23

a nebolo toho materiálu na mostík málo? Ako ti to tam drží, dávaš si Coregu? Už ho mám aj ja, len som nemala čas urobiť si to.

Ivet258

Ahoj ja mám čo chceš vedieť niečo konkrétne? Ono v podstate funguje to ale chce to trpezlivosť. Za seba môžem odporučiť mne denticor pomohol ale keď mám byť úprimná, trvalo skoro 3 dni kým som prišla na spôsob ako si to zafixovať mostík s novým zubom. Teraz už pohodička, relax.